خبرگزاری مهر: ایرانی‌ها در ۱۳ روز تعطیلات نوروز امسال با میانگین مصرف روزانه ۹۷.۱ میلیون لیتر، در مجموع یک میلیارد و ۲۶۶
خبرگزاری مهر: ایرانی‌ها در ۱۳ روز تعطیلات نوروز امسال با میانگین مصرف روزانه ۹۷.۱ میلیون لیتر، در مجموع یک میلیارد و ۲۶۶.۳ میلیون لیتر بنزین مصرف کردند.

 اطلاعات به دست آمده از شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران نشان می دهد که میزان مصرف بنزین کل کشور در چهار روز پایانی سال ۹۶، معادل ۴۱۷.۸میلیون لیتر در روز بوده است که نسبت به سال ۹۵، ۳۵.۵ درصد رشد مصرف را تجربه کرد.

آمار مصرف عیدانه بنزین هم نشان می دهد که میانگین مصرف بنزین در ۱۳ روز فروردین ماه سال ۹۷ معادل ۹۷.۱ میلیون لیتر در روز بوده است؛ این عدد در مدت مشابه سال گذشته ۸۵.۷ میلیون لیتر در روز بوده است؛ بنابراین میانگین مصرف بنزین در ایام عید امسال نسبت به سال گذشته ۱۳.۳ درصدی افزایش یافته است.

میزان مصرف بنزین در چهار روز پایانی سال ۹۵، معادل ۳۸۳.۹ میلیون لیتر در روز در کشور بوده است.

در ۱۳ روز تعطیلات نوروز سال ۹۷ در مجموع یک میلیارد و ۲۶۶.۳ میلیون لیتر بنزین در کل کشور مصرف شد.

بیشترین میزان مصرف روزانه بنزین در ۱۳ روز تعطیلات عید، مربوط به روز دوازدهم فروردین با ۱۱۰ میلیون لیتر و کمترین میزان مصرف روزانه مربوط به دهم فروردین با ۸۸.۸ میلیون لیتر بوده است که نسبت به مدت مشابه سال گذشته کاهش ۶.۹ درصدی را تجربه کرده است.

——————-

خبرگزاری میزان: محمد پنجعلی در خصوص تساوی بدون گل پرپسولیس مقابل نسف قارشی در ازبکستان که صعود این تیم را به مرحله یک شانزدهم رقابت های لیگ قهرمانان آسیا گفت: مهم ترین مساله که در تفکر کادرفنی پرسپولیس بوده است صعود به مرحله بعدی بازی ها بود
پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس درباره انتقاداتی که از عملکرد دفاعی پرسپولیس می شود اظهار داشت: باید تمام جوانب را در نظر گرفت و سپس انتقاد کرد. پرسپولیس باید در بازی خارج از خانه به هدف اولیه خود که کسب یک امتیاز بود می رسید و سپس چشم به گلزنی می بست. به نظرم آمار و ارقام نشان می دهد توانمندی های برانکو ایوانکوویچ در چه حدی است.

خبرگزاری میزان: محمد پنجعلی در خصوص تساوی بدون گل پرپسولیس مقابل نسف قارشی در ازبکستان که صعود این تیم را به مرحله یک شانزدهم رقابت های لیگ قهرمانان آسیا گفت: مهم ترین مساله که در تفکر کادرفنی پرسپولیس بوده است صعود به مرحله بعدی بازی ها بود. این تیم توانست قدرتمندانه به مرحله بعد برسد.

پنجعلی که یکی از مدافعان عملکرد سرمربی پرسپولیس است صحبت های خود را اینگونه ادامه داد: نباید به خاطر چند تساوی و دو باخت از تلاشی که کادرفنی پرسپولیس برای گرفتن نتیجه در طول فصل کشیده است عبور کرد. از برانکو ایوانکوویچ هم نمی توان گلایه داشت. به هر حال این تیم نمی توانست در نیم فصل بازیکن بگیرد و طبیعی است که با مشکل روبرو شود. اما همین سرمربی با دانش بالای خود توانست پرسپولیس را به راحتی در صدر جدول قرار دهد و آنرا به مرحله بعدی رقابت های لیگ قهرمانان آسیا برساند. البته باید اعتراف کرد تیم های ایرانی برای تحقق رویاهایشان در آسیا باید تلاش بیشتری داشته باشند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *