پایان لانچر Aviate یاهو نزدیک است. از تاریخ ۸ مارس برابر با ۱۷ اسفند ماه شمسی، یاهو پشتیبانی و ارائه به‌روزرسانی برای این لانچر را متوقف خواهد کرد

بد نیست بدانید که Aviate Launcher در سال ۲۰۱۳ و با سرمایه اولیه ای بالغ بر ۱/۸ میلیون دلار آغاز به کار کرد. یاهو یک سال بعد، این لانچر و تمام توسعه دهندگانش را با هزینه ای ۸۰ میلیون دلاری به خدمت خود درآورد اما در نهایت به خاطر تنظیمات اندک شخصی سازی و محدودیت ها نسبت به لانچرهای رقیب، نتوانست آن را به لانچر موفقی در بازار لانچرهای اندرویدی تبدیل کند.

پایان لانچر Aviate یاهو نزدیک است. از تاریخ ۸ مارس برابر با ۱۷ اسفند ماه شمسی، یاهو پشتیبانی و ارائه به‌روزرسانی برای این لانچر را متوقف خواهد کرد.

توجه داشته باشید که با وجود این قطع پشتیبانی، همچنان می توانید از آن استفاده کنید اما دیگر هیچ محتوای جدیدی در پخش Smart Stream مشاهده نخواهید کرد.

توقف پشتیبانی از Aviate Launcher با توجه به آپدیت های دیر به دیر آن اصلا موضوع غافلگیر کننده ای نیست. آخرین به‌روزرسانی که برای این اپلیکیشن منتشر شده به ماه می سال ۲۰۱۷ بر می گردد که از بی توجهی یاهو به این لانچر حکایت می کند.

شرکت مذکور ساعاتی پیش با انتشار یک پست وبلاگی، این موضوع را به اطلاع عموم کاربران رسانده و از طرفداران لانچر برای پشتیبانی از آن طی این سال ها تشکر و قدردانی به عمل آورده است.

——————-

– احسان درخشنده: امروزه، در بسیاری از خانه‌ها، از پارکت و کف‌پوش‌های چوبی برای پوشاندنِ سطح زمین استفاده می‌شود
  در صورت پخش نشدن ویدئو بر روی تصویر زیر کلیک کنید. 

فیلم: راهکارهایی برای مرمت و رفع معایب کف پوش های چوبی 

۱) خراشیدگی‌ها.

– احسان درخشنده: امروزه، در بسیاری از خانه‌ها، از پارکت و کف‌پوش‌های چوبی برای پوشاندنِ سطح زمین استفاده می‌شود. این کف‌پوش‌ها، علی‌رغم حُسن‌های زیادی که دارند، نسبت به کف‌پوش‌های سرامیکی و سنگی حساس‌ترند و سریع‌تر آسیب می‌بینند.

۲) رنگ رفتِگی و تغییر رنگ.

۳) آثار کفش بر روی کف‌پوش.

امیدواریم تماشای این ویدئو، بتواند برای شما مفیدِ فایده باشد.

۴) فرورفتگی‌ها و گودی‌های کوچک.

کفش‌های چوبیِ آسیب‌دیده، کمی از زیباییِ محیطِ خانه می‌کاهند و گاهاً سبب آزردگیِ خاطر صاحب‌خانه‌ها می‌شوند. در این بخش قصد داریم راهکارهایی را به شما معرفی کنیم، که با کمک آن‌ها می‌توانید برخی از معایبِ کف‌پوش‌های قدیمیِ چوبی را رفع نمایید و ظاهری شبیه به کف‌پوش‌های جدید به آن‌ها ببخشید. در ویدئوی زیر، برای رفعِ این معایب، راهکارهای آسان ارائه شده است:

۵) صدای غِژغِژ تخته‌ها.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *