گلریزان ۲۵ میلیارد ریالی ورزشی‌ها درون اکران کلیپ تختی- اخبار ورزشی – اخبار تسنیم

به گفته خبرگزاری تسنیم، مراسم گردهمایی ورزشکاران، هنرمندان، پیشکسوتان، قهرمانان المپیک، خیران و نیکوکاران، تجار و کسبه بازار بزرگ ایران ازبرای کمک به هموطنان سیل‌زده، عصر چهارشنبه ۲۸ فروردین ماه با حضور سیدرضا صالحی‌امیری، رئیس کمیته ملی المپیک، عبدالحمید احمدی، معاون وزیر ورزش، علیرضا حیدری، حسن رنگرز، حمید سوریان، مجبتی جباری، بهداد سلیمی و جمعی از ورزشکاران و هنرمندان درون کتابخانه بازار بزرگ ایران برگزار شد.

درون حاشیه برگزاری این مراسم، علیرضا حیدری درون اقدامی ارزشمند، قول داد مدال برنز المپیک آتن خود را با قیمت پایه ۳۲۰ میلیون تومان به حراج بگذارد و یک بلیت سینما به مبلغ ۳۰ میلیون تومان توسط مهدی محمدنبی یکی از اعضای هیئت مدیره پرسپولیس خریداری شد. تعدادی از حاضرین نیز بلیت‌هایی به مبالغ ۹، ۱۲ و ۱۳ میلیون تومان خریداری کردند.

همچنین ۸۰ میلیون تومان کمک‎های غیرنقدی شامل کنتورهای برق و … جمع‌آوری شد.

درون ادامه این مراسم، شرکت‌کنندگان از مبلغ ۲۲ هزار تومان تا پنج میلیون تومان و کسبه و تجار بازار بزرگ ایران از ۱۵ تا ۶۰ میلیون تومان به این حرکت مردمی و خداپسندانه کمک کردند و جمع کمک‌های مردمی به ۲۵ میلیارد و ۳۰۰ میلیون ریال (دو میلیارد و ۵۳۰ میلیون تومان)  رسید.

براساس این گفته، مسئولان برگزاری همایش یادشده عنوان کردند؛ درون ابتدای هفته آینده جزئیات رسمی ارقام جمع‌آوری شده عنوان می شود.

این مراسم به همت کمیسیون صلح و ورزش کمیته ملی المپیک، سازمان هلال احمر، کمیسیون ملی یونسکو، بنیاد فارابی و بازار بزرگ ایران برگزار شد و پس از آخر مراسم گلریزان ازبرای کمک به هموطنان سیل‌زده، کلیپ «غلامرضا تختی» اکران شد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *