گفته تمرین تیم فوتبال امید| کمبود بازیکن، بختیاری‌زاده را پا به توپ کرد/ امیدها فردا کامل می‌شوند، شنبه صاحب زمین- اخبار ورزشی – اخبار تسنیم

به گفته خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، تمرین تیم فوتبال امید کشورمان ازبرای آماده‌سازی جهت حضور درون مرحله نخست مسابقات انتخابی المپیک از ساعت ۱۶:۳۰ امروز (پنجشنبه) درون زمین شماره یک آکادمی ملی فوتبال برگزار شد.

* زلاتکو کرانچار درون ابتدای این تمرین دقایقی ازبرای بازیکنان صحبت کرد و سپس برگزاری تمرینات را به دستیارانش سپرد.

* درون تمرین امروز تیم امید ۱۸ بازیکن حضور داشتند که سه دروازه‌بان زیر نظر مربی دروازه‌بان‌ها تمرینات اختصاصی را انجام دادند.

* قسمت ابتدایی تمرین پس از گرم کردن، کارهای استقامتی و حرکت با توپ میان موانع، تمرینی پر فشار درون سه گروه بود. سه گروه پنج نفره سبز، زرد و آبی زیر نظر سهراب بختیاری‌زاده پاسکاری و حرکت با توپ درون منطقه‌ای کوچک و تحت فشار را درون برنامه داشتند که یک تیم باید درون وسط توپگیری می‌کرد و هر تیمی که غلط می‌کرد و توپ را از دست می‌داد باید جای خود را با تیم وسط زمین عوض می‌کرد.

* سهراب بختیاری‌زاده، مربی تیم امید با جدیت تمرینات را زیر نظر داشت و بارها با فریاد به بازیکنان تذکر جدی داد که تاکتیک‌های مدنظر را با جدیت دنبال کنند.

* پس از گذشت ۴۰ دقیقه از تمرین بازیکنان به دو گروه آبی و زرد تقسیم شدند که این قسمت از تمرین بیشتر انجام پرس و کارهای دفاعی بود. تیم زرد با حضور ۷ نفر که بازیکنانی با وظایفی دفاعی بودند، باید مقابل تیم آبی با حضور ۸ نفر که باید هجوم همه جانبه انجام می‌دادند، توپ را گرفته و به سرعت آن را به هجوم انتقال دهند. درون این قسمت از تمرین تنها یک دروازه‌بان حضور داشت و دو دروازه‌بان دیگر تمرینات اختصاصی خود را دنبال کردند.

* درون قسمت بعدی تمرین دو گروه سبز و آبی به فوتبال درون تیمی پرداختند که به دلیل کمبود بازیکن سهراب بختیاری‌زاده کاور سبز پوشید و پا به توپ شد. همچنین پس از مصدومیت علیرضا آرتا، نیما میرزازاد، یکی از دروازه‌بان‌های تیم با کاور آبی به عنوان بازیکن مهاجم پا به توپ شد.

* پس از گذشت ۱۰ دقیقه از فوتبال درون تیمی امیدها با یک دروازه، زلاتکو کرانچار نکات لازم را به شاگردانش منتقل کرد، دستور ارسال پاس‌های بلند را داد و سپس فوتبال درون تیمی درون زمینی بزرگ‌تر و با دو دروازه و حضور درون دروازه‌بان برگزار شد. درون این تمرین پرس درون کارهای دفاعی، همچنان درون دستور کار بود.

* تمرین امیدها ساعت ۱۸ با برتری تیم سبزپوش به آخر رسید.

* غایبان تمرین تیم امید که بازیکنان سایپا، تراکتورسازی، پدیده و ذوب‌آهن هستند، از فردا درون اردو حاضر خواهند شد و تیم امید از فردا تکمیل می‌شود. همچنین زمین شماره دو آکادمی ملی فوتبال که چمن آن به تازگی مورد بهره‌برداری قرار گرفته هست، از روز شنبه درون اختیار شاگردان کرانچار خواهد بود.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *