ورزش سه: آنتونیو کونته، سرمربی چلسی، تساوی تیمش برابر وستهام را ناامید کننده توصیف کرد.

 در این دیدار سزار آسپیلی‌کوئتا در نیمه اول برای چلسی موفق به گلزنی شد ولی واکنشهای فوق العاده دروازه بان وستهام، جو هارت، آنهارا از زدن گلهای بیشتر محروم کرد
آنتونیو رودیگر، مدافع تیم چلسی نیز به اندازه سرمربی اش از این نتیجه ناراحت بود و مانند او از روند تکراری ناکامی هایشان در این فصل گلایه کرد؛ “ما برای رسیدن به گل خیلی تلاش کردیم، و در نیمه دوم و حتی در همان نیمه اول می توانستیم کار را یکسره کنیم، اما همانند چند ماه گذشته تلاشهای مان بی ثمر ماند و در نهایت گل تساوی را هم دریافت کردیم. نمی توانم توضیحی برای این مسئله پیدا کنم. نمی دانم چرا هروقت یک گل می زنیم عقب می نشینیم و اجازه می دهیم تیم حریف به ما حمله کند. می توانستیم بهتر از اینها بازی کنیم. ما به آنها یک گل هدیه دادیم. تنها یک موقعیت داشتند که تبدیل به گل شد.”

او به “اسکای اسپورتس” گفت: “توضیح دادن این مسئله واقعا دشوار است. بازی کاملا در اختیار ما بود و موقعیتهای زیادی برای گلزنی داشتیم که از دست رفتند و این روندی است که تمام طول این فصل به خاطر آن ضربه خورده ایم. در اکثر بازیها عملکرد خوبی داشته ایم، اما برای پیروزی باید گل زد. این اولین باری نبود که این اتفاق می افتاد و تیم، هنوز جای کار زیادی دارد. همینکه در این رتبه از جدول باقی مانده ایم نشانگر این است که تیم مشکل دارد. ما باید بهتر از این باشیم، باید این بازی را می بردیم و به جای آن تساوی نصیبمان شد. باید تمام تیم خواهان آن باشد که گلهای بیشتری به ثمر برسد.”

 در این دیدار سزار آسپیلی‌کوئتا در نیمه اول برای چلسی موفق به گلزنی شد ولی واکنشهای فوق العاده دروازه بان وستهام، جو هارت، آنهارا از زدن گلهای بیشتر محروم کرد. از دست دادن موقعیتهای گلزنی تاوان سنگینی برای تیم چلسی به همراه داشت و خاویر هرناندس تنها چهار دقیقه پس از ورود به میدان موفق به گلزنی شد و بازی را به تساوی کشید.

کونته: رتبه چلسی نشان می‌دهد مشکل داریم

کونته باور نمی کرد که تیمش قادر به گرفتن سه امتیاز بازی نبوده است و به عقیده او عملکرد بازیکنانش برای تسلط بر بازی به اندازه کافی خوب نبوده است.

ورزش سه: آنتونیو کونته، سرمربی چلسی، تساوی تیمش برابر وستهام را ناامید کننده توصیف کرد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *