ورزش سه: گفته می شود که آنتوان گریزمان اولین خرید تابستانی بارسلونا خواهد بود.

 اواخر ماه دسامبر و پس از فاش شدن ملاقات بارتومئو با خانواده گریزمان، باشگاه اتلتیکو اقدام به شکایت از بارسلونا به فیفا کرد

به ادعای موندودپورتیوو، این پاسخ منفی سیاست های پشت پرده خود را به همراه داشته و در واقع گفت و گو های مقدماتی با گریزمان انجام شده و حتی پاسخ شفاهی مثبت او نیز گرفته شده اما بارسلونا قصد ندارد با فاش کردن توافق ابتدایی با گریزمان، اتلتیکو را مجبور به واکنشی جدی برای حفظ ستاره فرانسوی کند.

سرزو، رئیس باشگاه اتلتیکو از بارتومئو سوالی در مورد اینکه آیا پیش قراردادی با گریزمان امضا شده مطرح کرد که با پاسخ منفی قاطعانه مدیر بارسا مواجه شد.

ورزش سه: گفته می شود که آنتوان گریزمان اولین خرید تابستانی بارسلونا خواهد بود.

کار آسان بارسلونا برای جذب فوق ستاره اتلتیکو

 اواخر ماه دسامبر و پس از فاش شدن ملاقات بارتومئو با خانواده گریزمان، باشگاه اتلتیکو اقدام به شکایت از بارسلونا به فیفا کرد. در ضیافت ناهار پیش از بازی هفته گذشته بارسا و اتلتیکو نیز یکی از محورهای گفت و گوی روسای دو باشگاه، در مورد گریزمان بود.

تابستان وقتی که محرومیت اتلتیکو از خرید بازیکن قطعی شد، گریزمان در آستانه انتقال به یونایتد قرار داشت ولی او به خاطر عرقی که به اتلتیکو داشت، حاضر شد در این تیم بماند اما به یک شرط. در واقع اتلتیکو حاضر بود برای حفظ گریزمان در تابستان هر کاری را انجام دهد. ابتدا رقم فسخ او به ۲۰۰ میلیون یورو افزایش یافت و سپس رقم دستمزد او از ۱۱ به ۱۵ میلیون یورو خالص تغییر کرد.

کار آسان بارسلونا برای جذب فوق ستاره اتلتیکو
جالب اینکه از ژوئن ۲۰۱۸، رقم فسخ به ۱۰۰ میلیون یورو برمی گردد و دستمزد گریزمان نیز همان ۱۱ میلیون یوروی سابق خواهد شد. گریزمان می داند که در هر باشگاه بزرگ دیگر اروپایی دستمزد بیشتری دریافت خواهد کرد و به افتخاراتی دست می یابد که در اتلتیکو رسیدن به آنها امکان پذیر نیست.

از سوی دیگر، کار بارسا برای حذب گریزمان ساده تر از آنچه است که تصور می شود.

در فوتبال چیزی به نام غیرممکن وجود ندارد ولی گریزمان با شرایطی که از ماه ژوئن پیدا خواهد کرد، شکاری سهل الوصول برای آبی اناری ها خواهد بود؛ به خصوص اینکه پاسخ مثقبت شفاهی خود را نیز دو ماه پیش داده است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *