خبرگزاری فارس: افشین پیروانی، مدیر تیم فوتبال پرسپولیس بعد از برتری مقابل نفت آبادان اظهار داشت: خدا را شکر که بازی را بردیم و به قهرمانی نزدیک‌تر شدیم
پیروانی در خصوص دلیل غیبت کریم باقری روی نیمکت‌ سرخ‌پوشان گفت: باقری به دلیل فوت یکی از اقوامش نتوانست ما را همراهی کند.

وی در خصوص جو ورزشگاه و شرایطی که در آبادان حکم‌فرما است، گفت: متأسفانه از جلسه هماهنگی تا بازی همه چیز ایراد داشت شرایط خوب نبود و درست نیست که در لابی هتل یا رستوران جلسه پیش از بازی برگزار شود. اعتراض من هم به این بود که داوران نباید در هتل تیم میزبان اسکان داشته باشند.

خبرگزاری فارس: افشین پیروانی، مدیر تیم فوتبال پرسپولیس بعد از برتری مقابل نفت آبادان اظهار داشت: خدا را شکر که بازی را بردیم و به قهرمانی نزدیک‌تر شدیم. نشان دادیم بهترین تیم ایران هستیم و ان‌شاءالله بعد از این بازی به آسیا می‌رویم و برای ایران افتخارآفرینی می‌کنیم.

——————-

خبرگزاری تسنیم: سیدجلال حسینی پس از پیروزی ۳ بر صفر تیمش مقابل صنعت نفت آبادان گفت: صنعت نفت تیم بسیار خوبی است و طرفداران خوبی دارد و فوق‌العاده است
حسینی در خصوص کارت زردی که گرفت و از بازی با استقلال خوزستان محروم شد تا برای دربی خیالش راحت باشد، اظهار داشت: من عصبانی شدم. بازیکنان ما بعد از اینکه سه گل زدیم شُل بازی می‌کردند و خونسرد بودند که من هم عصبانی شدم و آن کارت زرد را هم گرفتم. اصلاً دوست نداشتم از بازی بعدی محروم شوم.

مدافع تیم فوتبال پرسپولیس درباره اینکه آیا این تیم را باید قهرمان بدانیم یا نه، خاطرنشان کرد: نه هنوز زود است، ما راه زیادی تا قهرمانی داریم و اصلاً فکر نمی‌کنیم که قهرمان شده‌ایم. ما هفت بازی دیگر داریم و تازه بازی‌های فشرده ما از هفته آینده آغاز می‌شود که کارمان سخت‌تر خواهد شد.

وی در واکنش به این مسئله که صنعت نفتی‌ها معتقد بودند اگر خسته نبودند می‌توانستند به پیروزی برسند، اظهار داشت: ما اصلاً توجهی به این مسائل نداریم و در هر بازی برای برد بازی می‌کنیم و کاری هم به عملکرد حریف نداریم. خدا را شکر این بازی را هم بردیم.

خبرگزاری تسنیم: سیدجلال حسینی پس از پیروزی ۳ بر صفر تیمش مقابل صنعت نفت آبادان گفت: صنعت نفت تیم بسیار خوبی است و طرفداران خوبی دارد و فوق‌العاده است. بازی کردن در این جو بسیار سخت است و خدا را شکر با آمادگی کامل آمدیم و توانستیم با یک بازی خیلی خوب به برد خوبی هم برسیم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *