خبرگزاری مهر: تیم فوتبال پرسپولیس تمرین امروز دوشنبه خود را در ورزشگاه آزادی تهران برگزار می کند.

کاروان پرسپولیس که در هتل محل اقامت خود حضور دارند پس از صرف صبحانه به ورزشگاه آزادی رفت تا ساعت ۱۱صبح در زمین چمن شماره یک آزادی تمرین خود را آغاز کند
کاروان پرسپولیس که در هتل محل اقامت خود حضور دارند پس از صرف صبحانه به ورزشگاه آزادی رفت تا ساعت ۱۱صبح در زمین چمن شماره یک آزادی تمرین خود را آغاز کند. ۱۵ دقیقه نخست این تمرین برای حضور اصحاب رسانه آزاد است و پس از آن طبق قوانین کمیته مسابقات لیگ قهرمانان آسیا، آخرین تمرین سرخپوشان پیش از بازی با نسف قارشی پشت درهای بسته ادامه خواهد داشت.

تیم فوتبال پرسپولیس ساعت ۱۷:۱۵ سه شنبه در هفته نخست لیگ قهرمانان آسیا در ورزشگاه آزادی تهران به مصاف نسف قارشی ازبکستان می‌رود.

خبرگزاری مهر: تیم فوتبال پرسپولیس تمرین امروز دوشنبه خود را در ورزشگاه آزادی تهران برگزار می کند.
——————-
خبرگزاری میزان: محمودرضا خاوری مدیرعامل فراری بانک ملی ایران یکی از مفسدان اقتصادی در جریان پروند فساد ۳۰۰۰ میلیاردی بود که به کانادا گریخت
غلامحسین اسماعیلی رئیس کل دادگستری استان تهران آخرین جزئیات پرونده محمود رضا خاوری مدیرعامل سابق بانک ملی را تشریح کرد و گفت: با توجه به محکومیت این فرد، اقداماتی از سوی دادستانی کل و اجرای احکام دادسرای تهران به صورت جدی‌تر در ارتباط با پیگیری از طریق پلیس بین الملل برای بازگشت وی در حال انجام است.

وی تصریح کرد: پرونده خاوری برای مراحل اجرایی به دادسرا ارجاع شده است و اقدامات قضایی و اجرایی که وظیفه مراجع قضایی است به نحو اتم و اکمل در حوزه اجرا پیگیری می‌شود.

جلسه رسیدگی به پرونده محمودرضا خاوری در رابطه با اقدامات نامبرده روز سه شنبه ۳۰ آبان ماه به صورت غیابی در دادگاه انقلاب اسلامی تهران برگزار شد و چندی بعد حکم وی صادر شد.

خبرگزاری میزان: محمودرضا خاوری مدیرعامل فراری بانک ملی ایران یکی از مفسدان اقتصادی در جریان پروند فساد ۳۰۰۰ میلیاردی بود که به کانادا گریخت. حجت الاسلام و المسلمین محسنی اژه‌ای سخنگوی قوه قضائیه در یکصد و هجدهمین نشست خبری خود از محاکمه خاوری خبر داده بود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *