ایسنا: شبکه نسیم امشب، سه شنبه ( ۱۴ فروردین ماه) گلچینی از برنامه «دورهمی» که نوروز روی آنتن رفت را پخش می‌کند
«دورهمی» در تعطیلات نوروز میزبان هنرمندانی چون رامبد جوان، امیر و امید تاجیک (برادران خواننده)، سینا سرلک (خواننده)، پانته‌آ بهرام (بازیگر)، آتیلا پسیانی (بازیگر پیشکسوت تئاتر، سینما و تلویزیون)، سارا بهرامی (بازیگر سینما و تلویزیون و برنده سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول زن در جشنواره فیلم فجر ۹۶) و سحر دولتشاهی (بازیگر) بود.

 شبکه نسیم که با برنامه «دورهمی» مهران مدیری سال را تحویل کرد، در ادامه تعطیلات نیز این برنامه را هر شب ساعت ۲۳ روی آنتن می‌برد.

گلچنین برنامه دورهمی در نوروز ۹۷ امشب ساعت ۲۳ روی آنتن می‌رود.

ایسنا: شبکه نسیم امشب، سه شنبه ( ۱۴ فروردین ماه) گلچینی از برنامه «دورهمی» که نوروز روی آنتن رفت را پخش می‌کند.

——————-

خبرگزاری ایسنا: مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری فارس گفت: امسال هم حافظیه و تخت‌جمشید در میان آثار تاریخی و فرهنگی فارس بیشترین بازدید را به خود اختصاص داد

وی با بیان اینکه از ۲۵ اسفند ۹۶ تا ۱۳ فروردین یک میلیون و ۸۶۰ هزار و ۸۳۱ نفر از مجموعه‌های تاریخی، فرهنگی، مذهبی و گردشگری استان فارس بازدید کرده‎‌اند، خاطرنشان کرد: این میزان بازدید در حالی با افزایش ۲۱ درصدی رو به رو است که در مدت مشابه سال قبل یک میلیون و ۵۳۵ هزار و ۱۵۶ نفر از اماکن تحت پوشش این اداره‌کل در ایام تعطیلات بازدید کرده بودند.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری فارس از افزایش ۳۴ درصدی اسکان مسافر و گردشگر در نوروز امسال خبر داد و یادآور شد که در سال ۹۶، دو میلیون و ۸۵۷ هزار و ۷۵۲ نفر در استان فارس اسکان داده شده‌اند.

خبرگزاری ایسنا: مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری فارس گفت: امسال هم حافظیه و تخت‌جمشید در میان آثار تاریخی و فرهنگی فارس بیشترین بازدید را به خود اختصاص داد.

امیری همچنین به اسکان مسافران طی مدت فوق در هتل‌ها، هتل آپارتمان‌ها، ایستگاه‌های اقامتی، مهمانسراها، خوابگاه‌های دانشجویی، بوم‌گردی، مراکز اسکان آموزش و پرورش و دیگر نهادها اشاره و عنوان کرد: از ۲۵ اسفند ۹۶ تا پایان ۱۳ فرودین ۹۷، سه میلیون و ۸۲۸ هزار و ۲۲۵ نفر در این مراکز اسکان یافته‌اند.

مصیب امیری با اشاره به افزایش ۲۱ درصدی آمار بازدید از اماکن تاریخی و فرهنگی استان در نوروز ۹۷، گفت: حافظیه، تخت جمشید، سعدیه، پاسارگاد و ارگ کریم‌خان به ترتیب با ۴۹۷ هزار و ۵۰۹، ۴۱۶ هزار و ۴۷۵، ۳۳۶ هزار و ۶۴۰، ۲۱۵ هزار و ۹۹۲ و ۱۷۲ هزار و ۱۷۷ بازدید کننده در صدر اماکن پر بازدید فرهنگی، تاریخی و گردشگری استان قرار گرفتند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *