خبرگزاری تسنیم: به دنبال باخت ۳ بر یک تیم فوتبال پاری‌سن‌ژرمن در بازی شب گذشته‌اش (چهارشنبه) در خانه رئال مادرید در دور رفت از مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا، آدرین رابیوت در پاسخ به انتقاداتی که از عملکرد تیمش در این بازی صورت گرفت، گفت: همیشه (منتقدان) باید به یک شکل ما را متعجب کنند
 خبرگزاری تسنیم: به دنبال باخت ۳ بر یک تیم فوتبال پاری‌سن‌ژرمن در بازی شب گذشته‌اش (چهارشنبه) در خانه رئال مادرید در دور رفت از مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا، آدرین رابیوت در پاسخ به انتقاداتی که از عملکرد تیمش در این بازی صورت گرفت، گفت: همیشه (منتقدان) باید به یک شکل ما را متعجب کنند. مشکل این است که گلزنی به تیمی مانند دیژون (اشاره به برد ۸ بر صفر اخیر PSG در لوشامپیونه) آسان است اما در بازی‌های لیگ قهرمانان اروپا باید تأثیرگذار بود.

تیم‌های پاری‌سن‌ژرمن و رئال مادرید سه هفته دیگر در پارک دو پرنس به مصاف هم خواهند رفت، جایی که نماینده فرانسه باید حداقل دو گل بزند و هیچ گلی هم دریافت نکند تا راهی مرحله یک چهارم نهایی شود.

توجیه رابیو در دفاع از عملکرد تیمش که طعنه‌ای هم به تیم دیژون زد، از سوی مسئولان این باشگاه بی‌پاسخ نماند. این باشگاه در صفحه توئیترش نوشته است: ما هر آنچه از عهده‌مان برمی‌‌آمد را انجام داد تا PSG برای مصاف با رئال مادرید اعتماد به نفس کسب کند … اما آنها این‌طور از ما قدردانی می‌کنند».

——————-
خبرگزاری ایسنا: رییس مرکز مدیریت بیماری‌های واگیر وزارت بهداشت با بیان اینکه موج ابتلا به بیماری آنفلوآنزای فصلی کماکان ادامه دارد، گفت: مردم باید نکات بهداشتی را رعایت کنند، زیرا در تمام طول فصل سرما ممکن است بیماری آنفلوآنزا ظاهر شود
خبرگزاری ایسنا: رییس مرکز مدیریت بیماری‌های واگیر وزارت بهداشت با بیان اینکه موج ابتلا به بیماری آنفلوآنزای فصلی کماکان ادامه دارد، گفت: مردم باید نکات بهداشتی را رعایت کنند، زیرا در تمام طول فصل سرما ممکن است بیماری آنفلوآنزا ظاهر شود.
دکتر محمدمهدی گویا درخصوص آنفلوآنزای فصلی گفت: ظرف دو هفته گذشته موارد بیماری آنفلوآنزای فصلی روبه کاهش گذاشته است، اما این کاهش می‌تواند موقتی باشد و کماکان اقدامات پیشگیری و مراقبتی ادامه خواهد داشت.

بر اساس گزارش سایت وبدا، وی گفت: مردم باید نکات بهداشتی را رعایت کنند، زیرا در تمام طول فصل سرما ممکن است بیماری آنفلوآنزا ظاهر شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *