خبرگزاری مهر به نقل از النشره، وزیر خارجه بحرین در سخنانی که رنگ و بوی خوش رقصی برای خاندان آل سعود دارد، گفت: خدایا خادم الحرمین الشریفین و ولیعهد امین او را حفظ کن
گفتنی است، پیشتر تلویزیون العربیه به نقل از منابع ناشناس گزارش داده بود که عربستان سعودی در پی حکم کمیته جدید التأسیس مبارزه با فساد این کشور، ۱۰ نفر از شاهزادگان سعودی و دوازده نفر از وزرای سابق این کشور را بازداشت کرده است.

این مقام آل خلیفه در اظهاراتی تعجب برانگیز ادامه داد: خدایا خادم الحرمین الشریفین و ولیعهد امین وی را حفظ کن!

بر اساس این گزارش، وی در سخنانی مدعی شد: این ایران و قطر نیستند که باید به آنها توجه شود، بلکه عربستان است که باید مورد توجه قرار گیرد!

خبرگزاری مهر به نقل از النشره، وزیر خارجه بحرین در سخنانی که رنگ و بوی خوش رقصی برای خاندان آل سعود دارد، گفت: خدایا خادم الحرمین الشریفین و ولیعهد امین او را حفظ کن.

«خالد بن احمد آل خلیفه» وزیر خارجه بحرین به تحولات اخیر عربستان و بازداشت تعداد زیادی از شاهزادگان و وزیران سابق سعودی واکنش نشان داد.

وی در ادامه مدعی شد: عربستان سعودی با دشمنان خود در حال جنگ است. عربستان با فساد مبارزه می کند و همه چالش ها را به جان می خرد!

——————-
خبرگزاری تسنیم: بهنام برزای هافبک فصل گذشته استقلال که با تصمیم علیرضا منصوریان در لیست امسال آبی‌پوشان قرار نداشت، امروز (یکشنبه) به باشگاه استقلال رفت
رضا افتخاری مدیرعامل استقلال چندی پیش گفته بود که وینفرد شفر خواهان بازگشت برزای شده است. به همین دلیل، این بازیکن پس از چند روز کش و قوس به باشگاه استقلال رفت و بعد  از صحبت با افتخاری برای اضافه شدن به لیست استقلال به توافق رسید.

خبرگزاری تسنیم: بهنام برزای هافبک فصل گذشته استقلال که با تصمیم علیرضا منصوریان در لیست امسال آبی‌پوشان قرار نداشت، امروز (یکشنبه) به باشگاه استقلال رفت.
برزای همچنان در جلسه با افتخاری حضور دارد تا بحث مدت قرارداد و میزان مبلغ قراردادش مشخص شود.  با توجه به اینکه هنوز نقل و انتقالات نیم فصل فرا نرسیده، برزای نمی‌تواند وارد لیست آبی‌پوشان شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *