واکنش رئیس هیئت مدیره تراکتورسازی به ماجرای محسن فروزان/ ارسال کلیپ اشتباهات به AFC- اخبار ورزشی – اخبار تسنیم

به گفته خبرگزاری تسنیم، عباس الیاسی درون گفت‌وگو با برنامه ورزش و مردم درمورد اتفاقات روزهای گذشته پیرامون باشگاه تراکتورسازی و محسن فروزان، دروازه‌بان این تیم اظهار داشت: پس از ملاقات با سپیدرود و آن اتفاقاتی که رخ داد، تلاش کردیم آرامش تیم را حفظ کنیم. به‌هرحال هواداران خواسته‌هایی داشتند و باید به آنها توجه می‌شد. شخص زنوزی مالک باشگاه هم گفت که به کسی تهمت نمی‌زند، ولی یکسری شائبه‌ها وجود دارد که باید تحقیق شوند.

وی درون واکنش به خبر شکایت محسن فروزان از مالک تراکتورسازی گفت: به‌هرحال باشگاه هم مطالباتی دارد و این حق ازبرای هر دو سمت وجود دارد. ما از فروزان شکایت نکرده‌ایم. درون واقع فدراسیون و کمیته اخلاق ما را فراخواندند و خواستند تا گفته خود را پیرامون این حواشی کامل کنند. کمیته اخلاق همان روز تماس گرفت و گفت که درون این کمیته حضور پیدا کنیم. من و زنوزی هم این کار را انجام دادیم.

رئیس هیئت مدیره باشگاه تراکتورسازی با بیان اینکه قرار هست کلیپ اشتباهات فروزان ازبرای تحقیق بیشتر به کنفدراسیون فوتبال آسیا نیز ارسال شود، ادامه داد: تلاش کردیم از همان روز اول آرامش خود را حفظ کنیم. ما با آبروی کسی گیم نمی‌کنیم، ولی شائبه‌ها سبب شد که به این موضوع ورود شود. همچنین هواداران نیز خواستار پیگیری این موضوع بودند.

الیاسی گفت: کاپیتان‌های تیم تلاش کردند که شرایط تیم را آرام کنند. تلاش ما هم بر آن بود که فضا را مدیریت کنیم. خواهشم آن هست که مسئولان به این موضوع ورود و تا انتها هم پیگیری کنند. بحث این هست که چنین اتفاقاتی رصد شود. ما نباید قضاوت کنیم، بلکه منطقی می‌گوییم که شواهد را جلو بگذارید تا تحقیق لازم صورت بگیرد.

 

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *