منصوریان: با تیمی تازه آماده مصاف با الاتحاد هستیم/ نسبت به مرحله قبل کم‌‌تجربه‌تریم ولی جنگنده‌تر- اخبار ورزشی – اخبار تسنیم

به گفته خبرگزاری تسنیم، با نزدیک شدن وقت برگزاری گیم‌های مرحله حذفی لیگ قهرمانان آسیا، سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا گزارشی درمورد تنها نماینده ایران درون این مرحله به این معنی تیم فوتبال ذوب‌آهن منتشر کرده و به تحقیق وضعیت این تیم پرداخته هست.

ذوب آهن درون روز‌های پنجم و سیزدهم آگوست (۱۴ و ۲۲ مرداد) به مصاف الاتحاد عربستان می‌رود، دیدارهایی که سرمربی این تیم علیرضا منصوریان معتقد هست مردانش ازبرای شرکت درون آن آماده خواهند بود.

منصوریان که تیمش با تغییراتی نسبت به تیم مرحله گروهی رقابت‌ها به مصاف الاتحاد می‌رود به سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا گفت: ما درون تمرینات‌مان روی بالا بردن آمادگی جسمانی و تمرینات قدرتی تمرکز داشته‌ایم. دشوار درون تلاشیم تا ازبرای گیم مقابل الاتحاد درون شرایط ایده‌‌آل قرار داشته باشیم.

هر دو تیم درون حالی به مصاف هم می‌مسیر که لیگ‌های داخلی‌شان هم اکنون شروع نشده هست و منصوریان می‌گوید این موضوع سبب شده که تمرینات پیش فصل تیمش اهمیت بیشتری پیدا کند.

سرمربی سابق تیم زیر ۲۳ ساله‌های ایران، با عنوان اینکه چندین گیم دوستانه و اردو‌های تمرینی درون برنامه کاری مردانش قرار دارد، فزود: ما انجام تعدادی گیم دوستانه را درون برنامه خود قرار داده‌ایم و درون اصفهان هم ۶ اردوی کوچک داریم. ما از تیم‌های دیگر هم دعوت کردیم که به اصفهان بیایند. اردوی تمرینی کوچک گذشته ما درون جنوب ایران برگزار می شود، جایی که از نظر شرایط آب‌و‌هوایی شبیه دبی و دوحه باشد.

منصوریان که حریفش درون مرحله گروهی به عنوان تیم دوم گروه B صعود کرد، مصاف با این تیم را چالشی دشوار توصیف دانست ولی تأکید کرد که به توانایی شاگردانش ازبرای غلبه بر الاتحاد امیدوار هست.

وی عنوان کرد: من الاتحاد را می‌شناسم و گیم این تیم را هم آنالیز کرده‌ام. تمام گیم‌های فصل گذشته این تیم را دیده‌ام. ما درون مرحله یک هشتم نهایی تقریباً یک تیم تازه محسوب می‌شویم چون بسیاری از بازیکنانی ککه درون مرحله قبلی درون تیم‌مان حضور داشتند، از ما جدا شده‌اند. الان با تیمی به مراتب جوانتر درون لیگ قهرمانان رقابت خواهیم کرد. این بازیکنان شاید جوانتر باشند و تجربه کمتری داشته باشند ولی جنگنده هستند و و از نظر روانی روی آماده‌سازی آنها بیشتر کار کرده‌ایم. قطعاً ما مقابل الاتحاد کار آسانی نخواهیم داشت.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *