مشهد| گل‌محمدی: ازبرای این سه امتیاز استرس زیادی داشتم/ رقابت قهرمانی میان پنج تیم هست- اخبار استانها – اخبار تسنیم

به گفته خبرگزاری تسنیم از مشهد مقدس، یحیی گل‌محمدی پس از برتری یک بر صفر پدیده برابر استقلال خوزستان درون هفته هفدهم لیگ برتر فوتبال، اظهار داشت: گیم را خیلی خوب شروع کردیم و موقعیت‌هایی داشتیم که به گل نیز رسیدیم. این گل به موقع بود و درون ادامه نیز گیم درون کنترل خودمان بود، ولی چون گل دوم را نزدیم کار را ازبرای خودمان دشوار کردیم.

وی افزود: استرس گل دوم روی عملکرد بازیکنان تأثیر گذاشت، ولی درون مجموع موقعیتی به حریف نداده و موقعیت سازی نیز کردیم. این ترس را دارم که گیم به تساوی کشیده شود. زمانی از موقعیت‌ها خوب استفاده کردن نکنید، حریف می‌تواند خودش را نزدیک کند.

گل‌محمدی گفت: خیلی به خاطر شرایط جدول بابت این سه امتیاز خوشحالم. به خاطر این سه امتیاز استرس زیادی داشتم. با اینکه استقلال خوزستان انتهای جدول هست، ولی فوتبال خوبی به نمایش می‌گذارد. درون گیم با سپاهان نیز حق‌شان حداقل پیروزی بود. درون مجموع، از سه امتیازی که گرفتیم شخصا خوشحالم و از هواداران نیز به خاطر حضورشان تشکر کنم و انتظار نداشتم این شکل از تیم حمایت کرده و دلگرمی باشند.

گل‌محمدی درون رابطه با جذب بازیکنان خارجی خاطرنشان کرد: با همین بازیکنان نیم فصل اول را تمام کردیم و دوست ندارم اعتمادم به بازیکنانم را از دست بدهم. بازیکنانم درون نیم فصل اول توانایی‌های‌شان را ثابت کرده و امیدوارم ادامه دار باشد. شرایط درون نیم فصل دوم دشوار هست و تیم‌ها به راحتی امتیاز از دست نمی‌دهند. من با این بازیکنان تا اینجا آمده‌ام و تا آخر فصل به آنها اعتماد می‌کنم.

وی درون خصوص داوری این ملاقات گفت: گیم حساس بود و زدن یک گل تضمینی ازبرای پیروزی نبود. درون آن صحنه اصلا خطایی ندیدم. شاید من غلط کرده باشم، ولی درصورتیکه گل می‌زدیم دو بر صفر می‌شد و استرس برد نداشتیم. باید صحنه را ببینیم ولی درصورتیکه خطا بوده باشد، از خورشیدی عذرخواهی می‌کنم. با خورشیدی صحبت کردم و گفت درصورتیکه خطا نبوده باشد، داوری را کنار می‌گذارد، الان نمی‌دانم این کار را می‌کند یا نه.

سرمربی تیم فوتبال پدیده شهر خودرو درمورد عملکرد مهدی‌خانی گفت: پس از گل عطش وی فروکش کرد و با وی صحبت کردم که مهاجم نباید خیلی سریع از گلزنی سیر شود. مهدی‌خانی باید بیشتر درون خدمت تیم باشد، اینها جوان هستند و احتیاج به تجربه بیشتری دارند. البته خوشحالیم بازیکنانی چون مهدی‌خانی را داریم. اینها آینده تیم را تشکیل می‌دهند.

گل‌محمدی درون جواب به این سؤال که آیا از عملکرد علی نعمتی رضایت دارد یا نه، گفت: برنامه گیم‌ها به شکلی هست که هر چهار روز گیم داریم. برنامه‌مان این هست که بازیکنان خسته نشوند و با انرژی گیم کنند. درون دفاع چپ به نعمتی فرصت دادیم تا خودش را نشان دهد. همه بازیکنان درون یک سطح هستند و هر بازیکنی وارد زمین می‌شود، وظایفش را می‌داند. من از عملکرد وی راضی بودم.

وی درون خصوص تقابل تیمش با پرسپولیس درون جام حذفی عنوان کرد: الان سریع هست درمورد جام حذفی صحبت کنیم و باید تمرکزمان را ازبرای لیگ بگذاریم. پس از گیم با صنعت نفت آبادان، فرصت هست که درون مورد گیم با پرسپولیس صحبت کنیم. ملاقات با پرسپولیس درون آزادی دشوار هست و باید با تیم سرحال آنجا گیم کنیم.

سرمربی تیم فوتبال پدیده درون واکنش به اینکه با شکست پرسپولیس تیمش به صدر جدول رسید، گفت: رقابت پایاپای هست. سپاهان این فرصت را دارد که امروز به صدر جدول برسد. علاوه بر این پرسپولیس، سپاهان و ما؛ استقلال و تراکتورسازی هم با توجه به خرج‌هایی که انجام داده‌اند، خودشان را تقویت کرده‌اند. رقابت میان این پنج تیم هست. باید تمرکز خوبی ازبرای ادامه فصل داشته باشیم.، درصورتیکه چه از لحاظ امکاناتی شاید حرفی ازبرای گفتمن مقابل این تیم‌ها نداشته باشیم، ولی باید با عملکرد خوب‌مان مانند نیم فصل مسیر‌مان را ادامه دهیم.

انتهای پیام/

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *