مربی سپیدرود: پنالتی گل می‌شد به گیم بر می‌گشتیم/ نیمه دوم را از پرسپولیس بردیم!- اخبار استانها – اخبار تسنیم

به گفته خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، محسن نصر، مربی تیم فوتبال سپیدرود پس از شکست ۳ بر یک تیمش مقابل پرسپولیس درون جمع خبرنگاران اظهار داشت: اعتقاد من این هست که چنانچه پنالتی محمد غلامی به گل تبدیل می‌شد با توجه به خستگی بازیکنان پرسپولیس به خاطر گیم سنگینی که درون آسیا داشتند، نتیجه گیم طور دیگری رقم می‌خورد.

وی با بیان اینکه تیمش درون حال پوست‌اندازی هست، عنوان کرد: کادر تازه احتیاج به وقت دارد تا تفکراتش را درون این تیم پیاده کند. پرسپولیس فینالیست آسیاست و درصورتیکه سه بازیکن این تیم درون اختیار ما بودند خیلی شرایط فرق می‌کرد. به‌هرحال ما امروز درون نیمه اول عملکرد خوبی نداشتیم و میان دو نیمه به بازیکنان گفتیم شما نتیجه را واگذار کرده‌اید و درون نیمه دوم تمام تلاش‌ خود را بکنید تا حداقل شرایط تغییر کند و اتفاقاً همین موضوع پیش آمد و دیدید که ما بهتر از پرسپولیس گیم کردیم و یک گل هم زدیم، بدون این که گلی دریافت کنیم. درون واقع نیمه مربیان را بردیم و نشان دادیم که می‌توانیم بهتر از این باشیم.

مربی تیم فوتبال سپیدرود درون جواب به این سوال که آیا کادر تازه سپیدرود تنها روی مسائل روحی و روانی با بازیکنان این تیم کار کرده‌ هست یا نه، خاطر نشان کرد: ما غیر از مسائل روحی و روانی روی نقاط فنی هم کار کردیم، ضمن اینکه بالا بردن توان بدنی تیم هم درون همین راستا بود. تلاش کردیم به جوان‌تر‌ها بیشتر بها دهیم، اتفاقی که درون گیم امروز رخ داد و بازیکن جوانی مثل بلبلی خیلی خوب خودش را نشان داد. وی با تأثیرگذاری درون گیم به هم‌تیمی‌هایش نشان داد که می‌شود از این دفاع پرسپولیس هم گذشت و دیدید درون ادامه بازیکنان به خودباوری رسیدند. ما جوان‌‌های دیگری هم داریم که درون گیم‌های آینده به آنها نیز میدان خواهیم داد. درصورتیکه چه بازیکنی مثل بلبلی باید بداند امروز نخستین قدم از هزار قدمی که پیش رو دارد را برداشته هست و هرگز نباید مغرور شود.

محسن نصر درمورد گیم آینده تیمش مقابل پیکان که بسیار ازبرای تیم سپیدرود حیاتی هست، تصریح کرد: ما همه گیم‌های خانگی آینده خود را باید ببریم. قطعاً یک برد مقابل پیکان می‌تواند تیم را به خودباوری خوبی برساند. درصورتیکه نتوانیم چنین گیم را ببریم قطعاً درون آینده به مشکل خواهیم خورد. ازبرای اینکه درون لیگ برتر بمانیم باید گیم‌های داخل خانه را با پیروزی پشت سر گذاشته و درون خارج از خانه نیز حداقل امتیاز را بگیریم. ماندن‌مان غیرممکن نیست، ولی کار بسیار دشوار هست. من فکر می‌کنم درون چهار هفته پایانی همه چیز معلوم می شود.

 

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *