محسن فروزان: با دلیل به مردم تبریز ثابت می‌کنم همه چیز سوءتفاهم بوده هست/ زنوزی سبب شد نگاه فوتبالی‌ها به من عوض شود- اخبار ورزشی – اخبار تسنیم

به گفته خبرگزاری تسنیم، محسن فروزان درمورد حاشیه‌هایی که پس از ملاقات تیم فوتبال تراکتورسازی مقابل سپیدرود رشت رخ داد، اظهار داشت: مربیان و مدیران عاملی که پیش‌تر با آنها کار کردم، به من گفتند که از حقت دفاع کن، ولی تیم ما اکنون درون کورس قهرمانی هست و من زحمات زیادی کشیدم. درون سرمای منفی ۵ درجه سانتیگراد تمرین کردم و ذوق شکستن رکورد کلین‌شیت تاریخ لیگ برتر را داشتم.

وی با بیان اینکه فشارهای زیادی روی وی بود، گفت: تنها آرزوی من بر سر سفره هفت سین، این بود که نخستین قهرمانی من و تراکتورسازی را درون سال ۹۸ جشن بگیریم. از این هفته گیم‌های خیلی سختی پیش رو داریم و نباید تیم را به حاشیه ببریم. خیلی‌ها علیه من مصاحبه کردند و وکیلم فردا (شنبه) از مالک باشگاه (محمدرضا زنوزی)، دو نماینده مجلس و یک خبرگزاری شکایت می‌کند که با آبروی خانوادگی‌ام گیم کردند.

دروازه‌بان تراکتورسازی با اشاره به ۱۴ کلین‌شیت خود درون لیگ هجدهم تصریح کرد: تاکنون بیشترین کلین‌شیت‌های لیگ برتر را داشته‌ام و هشت گیم پشت سر هم گلی نخوردم. من درون پی زدن رکورد کلین‌شیت تاریخ لیگ برتر بودم، ولی شرایط اینگونه رقم خورد و با آینده فوتبالی من گیم کردند.

 

فروزان با بیان اینکه گیم درون چمن مصنوعی شرایط خاصی دارد، خاطرنشان کرد: همه می‌دانند گیم با پا، نقطه قوت من هست، ولی هیچ‌کس روی چمن مصنوعی نمی‌تواند گیم کند. درون دیدارهای دیگر، توپ‌های دشوار‌تر از این به من رسید، ولی من به راحتی توانستم توپ را کنترل کنم. شرایط درون چمن مصنوعی فرق می‌کند. درون صحنه گل اول و پس از پاس مدافع، دو بازیکن به من هجوم آوردند که درصورتیکه توپ را کنترل می‌کردم، بازیکنان سپیدرود توپ را می‌گرفتند و غلط بزرگ‌تری رخ می‌داد.

وی که با برنامه «ورزش و مردم» گفت‌وگو می‌کرد، ادامه داد: درون آن صحنه توپ به جای کنار پا، به کف پایم برخورد کرد و توپ به بازیکن حریف رسید. مدافعان می‌دانند که من درون کار با پا غلط نمی‌کنم و همیشه به من پاس رو به عقب می‌دهند، ولی این مسئله با اهمیت نیست. درون صحنه گل تراکتورسازی هم مسعود شجاعی می‌خواست سانتر کند که به خاطر شرایط بد چمن مصنوعی، توپ گل شد.

دروازه‌بان تراکتورسازی با اشاره به شرایط حساس پست دروازه‌بانی، درمورد باز کردن پاهایش پس از لو دادن توپ درون صحنه گل اول اظهار داشت: دروازه‌بانان می‌دانند که این پست چه شرایطی دارد. من زمانی روی خط دروازه هستم، باید کل دروازه را پوشش دهم و مراقب باشم توپ از کنار پاهایم عبور نکند. کسی فکر نمی‌کرد بازیکن سپیدرود توپ را به وسط پاهایم بزند.

فروزان درون مورد جلسه‌اش با کمیته اخلاق تصریح کرد: روز اول با من تماس گرفتند که من گفتم نمی‌توانم از خانه خارج شوم و به کمیته اخلاق بیایم. سه روز هست که درون تهران هستم و منتظر تماس کمیته اخلاق، ولی درون روزهای آینده خبری از کمیته اخلاق نشد. درون این اتفاق با آبروی فوتبالی من گیم شد. ۱۰ سال سابقه گیم درون ۱۱ تیم لیگ برتری را دارم و از رده‌های پایه تا تیم ملی بزرگسالان گیم کرده‌ام. به خاطر طرح بعضی تهمت‌های بدون سند، این صحبت‌ها را از مسیر قانونی پیگیری و ثابت‌ می‌کنم که این حرف‌ها سوءتفاهم بود.

«مردم تبریز خیلی ساده هستند.»، وی درمورد اشتباهاتش درون دیدارهای قبلی خود مقابل سپیدرود، ضمن بیان این جمله خاطرنشان کرد: من و خیلی از بازیکنان دیگر نمی‌توانیم روی چمن مصنوعی گیم کنیم. گل‌هایی که مقابل سپیدرود درون تیم‌های پارس جنوبی و خونه‌به‌خونه خوردم، ناشی از غلط مدافعان بود که آن را به گردن من انداختند. مردم احساسی هستند و کاری به آنها ندارم. مردم درون وقت پیروزی تنها گلزنان را به یاد می‌آورند و درون وقت باخت، دروازه‌بان و مدافعان را مقصر می‌دانند.

 

دروازه‌بان تراکتورسازی درون ادامه افزود: همه دوست دارند پیروزی تیم‌شان را ببینند، ولی زنوزی درون همه‌ی رسانه‌ها علیه من صحبت کرد و سبب شد که نگاه جامعه فوتبالی نسبت به من عوض شود. من از وی شکایت می‌کنم و تا انتهای موضوع پیش می‌روم. این شکایت را هم درون کمیته اخلاق و هم خارج از فوتبال مطرح می‌کنم.

فروزان با بیان اینکه درون روزهای گذشته تحت فشار شدیدی قرار داشت، گفت: نمی‌دانید درون وقت برگشتم به فرودگاه تبریز، چه اتفاقی افتاد. من هر چه بگویم، مردم حرفم را نمی‌پذیرند و درون آینده می‌گویم چه اتفاقاتی درون فرودگاه تبریز رخ داد. همه‌ی دروازه‌بانان بزرگ دنیا غلط می‌کنند، ولی مردم اسیر موج‌های منفی سایت‌های مجازی شدند و به همین خاطر، با دلیل به مردم تبریز ثابت می‌کنم همه چیز سوءتفاهم بوده هست. کمیته اخلاق هم باید این موضوع را پیگیری کند و هر کسی که غلط کرده هست، وی را معرفی کنند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *