خبرگزاری ایسنا: رئیس جمهوری فرانسه اعلام کرد که اعتراضات اتحادیه‌های کارگری و اعتصاب آنها مشروع است اما هیچ تغییری در سیاست‌های دولت ایجاد نمی‌کند
 امانوئل ماکرون، رئیس جمهوری فرانسه در جریان سفرش به منطقه‌ای واقع در شمال غرب این کشور گفت:‌ امروز مسائلی مطرح شده است که باعث شده تا دولت به آنها واکنش نشان دهد و اعلام کند که این تظاهرات کاملا مشروع هستند. این جنبش محلی نباید کاری کند که جلوی حکمرانی و زمامداری کشور و تداوم تصمیم گیری گرفته شود.

دوشنبه عصر، اتحادیه‌های کارگری در سراسر فرانسه یکسری تظاهرات و اعتصاب‌های سراسری را در خط آهن سراسری به راه انداختند.

خبرگزاری ایسنا: رئیس جمهوری فرانسه اعلام کرد که اعتراضات اتحادیه‌های کارگری و اعتصاب آنها مشروع است اما هیچ تغییری در سیاست‌های دولت ایجاد نمی‌کند.

آنها به دنبال اعمال فشار بر دولت ماکرون هستند تا تصمیمش را برای ایجاد تغییرات در بخش خط آهن شهری مورد بازبینی قرار دهد.

آنها اقدامی ۳۶ روزه را در بازه زمانی آوریل تا ژوئن در نظر دارند که ممکن است باعث به خطر افتادن صنعت گردشگری فرانسه شود.

——————-

خبرگزاری فارس: تیم ملی بسکتبال نوجوانان کشورمان در مرحله‌یک چهارم نهایی مسابقات قهرمانی نوجوانان آسیا صبح امروز به مصاف نیوزیلند رفت
با این شکست یک بار دیگر نوجوانان ایران نتوانست سهمیه جام جهانی نوجوانان را کسب کند.

تا ثانیه های پایانی حساب کار برابر بود اما یک خطا پشت خط سه امتیازی به سود نیوزیلند کار را تمام کرد و آنها با سه پرتاب موفق ۷۳ بر ۶۹ برنده بازی شدند و به نیمه نهایی رسیدند.

در این بازی که بسیار نزدیک دنبال شد ملی پوشان کشورمان کوارتر اول را ۲۰ بر ۱۶ پیروز شدند و کوارتر دوم ۱۷ بر ۱۶ به سود حریف به پایان رسید.

در ۱۰ دقیقه سوم بازی نیوزیلند تیم برتر میدان بود و موفق شد ۲۱ بر ۱۳ به پیروزی برسد و اختلاف ایجاد کند.

خبرگزاری فارس: تیم ملی بسکتبال نوجوانان کشورمان در مرحله‌یک چهارم نهایی مسابقات قهرمانی نوجوانان آسیا صبح امروز به مصاف نیوزیلند رفت.

وقت پایانی بازی بسیار حساس و نزدیک بود و هر دو تیم برای رسیدن به نیمه نهایی و کسب سهمیه جهانی می جنگیدند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *