لیگ برتر فوتبال| پیروزی یک نیمه‌ای استقلال مقابل نساجی- اخبار ورزشی – اخبار تسنیم

به گفته خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، ملاقات تیم‌های استقلال و نساجی مازندران درون چارچوب هفته بیست‌و‌دوم لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور از از ساعت ۱۹ امروز (شنبه) درون ورزشگاه آزادی شروع شد که نیمه نخست این ملاقات با پیروزی یک بر صفر تیم استقلال به آخر رسید.

مرتضی تبریزی درون دقیقه ۴۲ تک گل نیمه نخست این مسابقه را از روی نقطه پنالتی به ثمر رساند.

ترکیب تیم استقلال: سید حسین حسینی، پژمان منتظری، محمد دانشگر، روزبه چشمی، میلاد زکی‌پور، پاتوسی، علی کریمی، فرشید باقری، ایسما، مرتضی تبریزی و محسن کریمی.

ترکیب تیم نساجی: محمدامین رضایی (حامد لک – ۲۹)، مجتبی ممشلی، توتادزه، محمد آبشک، رحمان جعفری، مهرداد عبدی، سجاد آشوری، فرشاد فرجی، علی‌اصغر عاشوری، آرفنگ دافه و حامد شیری.

داور: محمدرضا اکبریان

دقیقه ۱۰: ارسال خطرناک پاتوسی روی دروازه نساجی پس از برخورد به بازیکنان استقلال به صورت خطرناک از کنار دروازه به بیرون رفت.

دقیقه ۱۱: فرار محسن کریمی پشت مدافعان نساجی می‌رفت تا این بازیکن را درون موقعیت تک به تک با رضایی قرار دهد که مدافعان نساجی با تیزهوشی توپ را دور کردند.

دقیقه ۱۲: شوت محکم فرشید باقری از پشت محوطه جریمه به تیرک عمودی دروازه نساجی برخورد کرد و درون ادامه هم ضربه ایسما درون آغوش محمدامین رضایی قرار گرفت.

دقیقه ۱۸: پاس زیبای فرشید باقری درون گوشه محوطه شش‌قدم نساجی به پژمان منتظری رسید که ضربه این بازیکن را محمدامین رضایی به زیبایی راهی کرنر کرد.

دقیقه ۲۹: پس از مصدومیت محمدامین رضایی، حامد لک به جای وی وارد زمین شد.

دقیقه ۳۲: ضربه زیبای آرفنگ دافه پس از برخورد به پای روزبه چشمی به تیرک افقی دروازه استقلال برخورد کرد و برگشت داده شد. این نخستین فرصت شاگردان جلالی درون این مسابقه بود.

دقیقه ۳۷: نفوذ ایسما از جناح راست دفاع نساجی و پاس درون عرض این بازیکن درون یک رفت و برگشت توپ را روی خط محوطه جریمه به فرشید باقری رساند که ضربه فنی این بازیکن با اختلاف اندک از کنار دروازه به بیرون رفت.

دقیقه ۳۸: فرشاد فرجی از تیم نساجی مازندران با کارت زرد داور جریمه شد.

دقیقه ۳۹: پاس درون عمق پاتوسی ازبرای مرتضی تبریزی این بازیکن را درون موقعیت تک به تک قرار داد که درون این لحظه داور خطای مدافع نساجی را روی بازیکن استقلال عنوان و نقطه پنالتی را نشان داد.

دقیقه ۴۰: اکبریان نخستین کارت زرد مسابقه را به مهرداد عبدی نشان داد.

دقیقه ۴۲: مرتضی تبریزی ضربه پنالتی عنوان شده به سود استقلال را تبدیل به گل کرد تا شاگردان شفر با یک گل از حریف خود پیشی بگیرند.

 

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *