فوتبال جهان| یوفا: احتمال قربانی شدن منچستریونایتد درون لیگ قهرمانان به خاطر من‌سیتی- اخبار ورزشی – اخبار تسنیم

به گفته خبرگزاری تسنیم، اتحادیه فوتبال اروپا (یوفا) عنوان کرد درون صورتی که درون قرعه‌کشی مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا که فردا (جمعه) برگزار می‌شود ، دو تیم شهر منچستر درون یک هفته میزبان شوند، برنامه گیم یکی از آنها تغییر خواهد کرد و جابجا می شود.

درون قرعه‌کشی دومین مرحله حذفی لیگ قهرمانان اروپا، امکان رویارویی هر تیمی با تیم دیگر وجود دارد و محدودیت‌های مرحله یک هشتم نهایی وجود نخواهد داشت. به این ترتیب هم امکان دارد که دو تیم شهر منچستر با هم روبه‌رو شوند و یک دربی شکل بگیرد، هم ممکن هست آنها با تیم‌های دیگر روبه‌رو شوند که درون آن صورت هم ممکن هست هر دوی آنها درون یک هفته درون شهر منچستر میزبان رقبای خود شوند، اتفاقی که طبق قوانین یوفا امکان پذیر نیست.

طبق قوانین یوفا درون رقابت‌های اروپایی، دو تیم یک شهر نمی‌توانند درون یک شب و حتی درون شب‌های متوالی میزبان باشند. از این رو درصورتیکه دو تیم شهر منچستر درون یک هفته میزبان شوند، این برنامه گیم یونایتد هست که دستخوش تغییر می‌شود و وقت گیم رفت و برگشتش عوض می‌شود به چه دلیل که این تیم درون فصل گذشته لیگ برتر جایگاه پایین‌تری نسبت به سیتی داشت.

این قصه ممکن هست درون مرحله نیمه نهایی هم تکرار شود درصورتیکه هر دو تیم به مرحله بعدی صعود کنند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *