فوتبال جهان| نیمار: مسی بهترین بازیکنی هست که تاکنون دیده‌ام- اخبار ورزشی – اخبار تسنیم

به گفته خبرگزاری تسنیم، نیمار که این روزها بحث بازگشتش به بارسلونا به شدت مطرح هست، درون حاشیه مراسمی که توسط موسسه خیریه خودش برگزار شده بود، درون جواب به پرسشی درمورد همی‌تیمی پیشین خود گفت: به اعتقاد من مسی بهترین بازیکن جهان هست. لئو بهترین بازیکنی هست که تا کنون دیده‌ام. ما زوج باشکوهی درون بارسلونا شکل داده بودیم و مایه مباهات و افتخار من هست که کنار لئو گیم کردم و بالاتر از اینها، وی دوست من هست.

بر اساس گفته‌های منتشرشده نیمار پس از دو فصل حضور درون پاری‌سن‌ژرمن علاقه‌ دارد تا به بارسلونا بازگردد، ولی به نظر عملی شدن این انتقال آسان نیست به چه دلیل که پاری‌سن‌ژرمن پیشنهاد بارسلونا ازبرای دریافت ۴۰ میلیون یورو بعلاوه دو بازیکن این تیم که از میان فیلیپه کوتینیو، ایوان راکیتیچ و عثمان دمبله هست را ازبرای فرستادن نیمار به نوکمپ نپذیرفته هست. درون واقع باشگاه پاری‌سن‌ژرمن تمایلی به معاوضه بازیکن با بارسلونا ندارد و تنها درون صورت دریافت پیشنهاد نقدی بیش از ۲۲۲ میلیون یورو حاضر به فروش نیمار ۲۷ ساله هست.

نیمار تابستان ۲۰۱۷ پس از اینکه بند فسخ قرارداد ۲۲۲ میلیون یورویی‌اش توسط پاری‌سن‌ژرمن فعال شد، به حضور چهار ساله‌اش درون جمع آبی‌واناری‌ها آخر داد.

 

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *