فوتبال جهان| تبانی درون فوتبال اروپا؛ از فنلاند تا آلبانی/ درآمد ۱۰ میلیون یورویی تیم اوکراینی از طریق تبانی- اخبار ورزشی – اخبار تسنیم

به گفته خبرگزاری تسنیم و به نقل از شبکه تلویزیونی فوتبال ۱/۲ اوکراین، تیم فوتبال سومی درون دوره زمانی ۱…۵ ساله مبلغ ۱۰ میلیون یورو بابت تبانی درون گیم‌هایش به دست آورده هست. این تیم ۳۰ گیم گذشته خود درون لیگ اوکراین را طبق قراردهای مبتنی بر تبانی انجام داد که درون آخر با تصمیم کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال این کشور مجوز حرفه‌ای تیم سومی ازبرای همیشه لغو شد.

بر اساس این گفته، مبنای تبانی تیم سومی درون گیم‌های صورت‌گرفته خرید داوران یا حریف بوده و پس از آن روی پیروزی این تیم شرط‌بندی می‌‌شد. درون واقع این پیروزی یک سرمایه‌گذاری بود و سومی با برنده شدن به درآمد موردنظر می‌رسید. زمانی که آنها مبالغ انتخاب‌شده به داوران و دیگر مشارکت‌کنندگان را پرداخت نمی‌کردند درون محل باشگاه حتی روی شکست‌ها و پیروزی‌های خود به شرط‌بندی و کسب درآمد می‌پرداختند. تیم سومی اوکراین هم‌اکنون مهمترین معضل فوتبال اروپا درون بحث گیم‌های قراردادی هست. اتفاق مشابه بزرگی نیز پیش از این درون فنلاند و آلبانی رخ داده بود.

این رسانه اوکراینی درون ادامه این گفته آورده هست: شرط‌بندی روی گیم‌های تیم سومی درون داخل و خارج از اوکراین صورت می‌گرفت. بیشترین شرط‌بندی قسمت خارجی این تیم درون قاره آسیا بود. بر اساس برآوردهای صورت گرفته، تیم سومی درون بازه زمانی ۱…۵ ساله به درآمد عالی ۱۰ میلیون یورویی دست یافته هست. مبلغی که فرانچسکو بارانکی، رئیس کمیته انضباطی و گیم عادلانه فدراسیون فوتبال اوکراین آن را تایید می‌کند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *