فوتبال جهان| اسکولز سرمربی یک تیم دسته چهارمی شد- اخبار ورزشی – اخبار تسنیم

به گفته خبرگزاری تسنیم و به نقل از شبکه اسکای اسپورتس انگلیس، پل اسکولز هدایت تیم اولدهام اتلتیک درون دسته چهارم فوتبال انگلیس را برعهده گرفت.

هافبک سابق تیم منچستریونایتد که تا پیش از این به عنوان کارشناس شبکه BT Sports فعالیت داشت، دوران مربیگری خود را از فردا (دوشنبه) با تمرین دادن تیم اولدهام درون باندری پارک شروع خواهد کرد و قرار هست عصر همان روز به صورت رسمی به عنوان سرمربی تازه تیم معرفی شود.

از چندی پیش گمانه‌زنی‌هایی مبنی بر مربیگری اسکولز درون تیم اولدهام اتلتیک صورت گرفته بود ولی به دلیل احتمال ایجاد عامل «تضاد منافع» ازبرای وی، این اتفاق با تأخیر صورت گرفت.

اسکولز درون یک تیم دسته پنجمی درون فوتبال انگلیس به نام سالفورد سیتی ۱۰ درصد سهام دارد، تیمی که ازبرای صعود به دسته چهارم به این معنی همان لیگی که اولدهام حضور دارد، می‌جنگد و به همین دلیل سازمان لیگ فوتبال انگلیس ازبرای جلوگیری از شکل‌گیری شائبه تبانی، کار به برگزاری جلسه‌ای ازبرای تأیید صلاحیت و صدور مجوز مربیگری هافبک سابق سه‌شیر درون دسته چهارم فوتبال انگلیس کرد که درون آخر این مجوز صادر شد.

 

طبق گفته اسکای اسپورتس اکنون تنها محدودیتی که ازبرای اسکولز ۴۴ ساله به عنوان سرمربی اولدهام وجود دارد، ممنوعیت خرید و فروش بازیکنان وی با تیم سالفورد سیتی هست.
اولدهام سیتی درون تاریخ ۲۷ دسامبر سرمربی سابقش فرانکی بون را اخراج کرد و از آن وقت به صورت موقت تحت هدایت سرمربی تیم آکادمی باشگاه، پیت وایلد بوده هست. این تیم درون حال حاضر درون جدول ۲۴ تیمی لیگ دسته چهارم فوتبال انگلیس، رده چهاردهم را درون اختیار دارد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *