فوتبال جهان| اسکای اسپورت: یوونتوس با کونته وارد مذاکره شد- اخبار ورزشی – اخبار تسنیم

به گفته خبرگزاری تسنیم، درون پی ناکامی دوباره یوونتوس درون کسب قهرمانی اروپا و حذف زودهنگام این تیم به دست آژاکس درون مرحله یک چهارم نهایی رقابت‌ها با وجود اختصاص خرج‌ای ۳۴۰ میلیون یورویی ازبرای تقویت تیم درون تابستان سال گذشته و خرید ستاره‌ای مانند کریستیانو رونالدو، خبرهایی مبنی بر احتمال برکناری ماسیمیلیانو آلگری از هدایت بانوی پیر درون آخر پنجمین فصل مربیگری‌اش درون بیانکونری به گوش می‌رسد.

شبکه اسکای اسپورت مدعی شده که باشگاه یوونتوس درون نظر دارد کاپیتان و سرمربی سابقش آنتونیو کونته را به تورین برگرداند. این شبکه نوشته که انتصاب کونته درون صورتی رخ خواهد داد که آلگری شخصاً تصمیم به رفتن بگیرد. آگری پس از باخت چهارشنبه شب تیمش به آژاکس گفت تصمیم به ماندن دارد هر چند درون آخر فصل تصمیم نهایی را اتخاذ خواهد کرد.

اسکای اسپورت نوشته مذاکراتی میان باشگاه یوونتوس و کونته صورت گرفته که البته صرفاً ازبرای اطلاع از آمادگی این مرد ایتالیایی ۴۹ ساله ازبرای بازگشت به تورین بوده و برگشتن وی به یووه قطعی نیست.

 

گفته می‌شود کونته، کسی که از آخر فصل گذشته و اخراجش از چلسی بیکار بوده، به بازگشت به سری A تمایل دارد و علاوه بر یوونتوس از اینتر، میلان و رم به عنوان مشتریان وی یاد می‌شود. وی درون فاصله سال‌های ۲۰۱۱ تا ۲۰۱۴ سه اسکودتوی متوالی ازبرای یوونتوس کسب کرد، تیمی که ۴۰۰ گیم ازبرای آن انجام داده و با آن ۵ قهرمانی درون ایتالیا و یک قهرمانی درون لیگ قهرمانان هم دارد.

درون همین حال کونته هم خبر بازگشتش به فوتبال باشگاهی درون فصل آینده را تأیید کرد. وی درون یک برنامه تلویزیونی درون ایتالیا گفت: هم اکنون نمی‌دانم به کدام تیم خواهم رفت ولی قطعاً تیمی را انتخاب می‌کنم که پروژه‌اش بتواند مرا متقاعد کند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *