فوتبال جهان| اسپالتی: پنالتی نزدن ایکاردی؟ بازیکنان میان خود تصمیم می‌گیرند چه کسی پنالتی بزند- اخبار ورزشی – اخبار تسنیم

به گفته خبرگزاری تسنیم، لوچانو اسپالتی که شاگردانش شب گذشته (یکشنبه) درون هفته سی‌ودوم سری A ایتالیا با نتیجه ۳ بر یک میزبان خود، فروزینونه را از پیش‌رو برداشتند، پس از این گیم با اشاره به کم شدن اختلاف نتیجه دو تیم درون جریان گیم – ۲ بر یک – به شبکه تلویزیونی «اسکای اسپورت ایتالیا» گفت: ما لحظه‌ای را درون جریان گیم دیدیم که احساس راحتی و امنیت کردیم، لحظه‌ای که می‌توانست ازبرای‌مان ویرانگر باشد، این درون حالی هست که همیشه باید روی پای خودمان باشیم. این اتفاق ممکن هست ازبرای همه بیفتد، ولی ازبرای اینتر بیشتر. زمانی که به جای تمام کردن کار حریف، فکر می‌کنید اوضاع تمام شده هست، کارتان دشوار می‌شود.

وی افزود: فروزینونه چیزی ازبرای از دست دادن نداشت، از این‌رو تنها هدف آنها تحت‌فشار قرار دادن ما و کسب نتیجه خوبی درون یک گیم با اهمیت بود. درون این مقطع شکست هم تقاوت زیادی ازبرای آنها ایجاد نمی‌کرد، ازبرای همین بود که این گیم آزمون دشواری ازبرای ما بود چون فروزینونه می‌توانست بدون فشار و با ذهنی باز گیم کند.

سرمربی نراتزوری همچنین درون خصوص مهاجم آرژانتینی‌اش که از وقت بازگشت به ترکیب اینتر موثر کار کرده و درون گیم شب گذشته هم پاس گل سوم را ازبرای ماتیاس وسینو داد، اظهار داشت: ایکاردی این گیم کار خیلی خوبی کرد که زیاد به عقب برنگشت و هم‌تیمی‌هایش را ازبرای شرکت درون کارهای هجومی دعوت کرد، این درون حالی هست که درون یک‌سوم زمین فروزینونه فضاهای آزادی وجود داشت. مزیت بزرگی که ما داریم، داشتن خط دفاعی خیلی مستحکم هست که فضای زیادی درون اختیار حریف قرار نمی‌دهیم و ریسک‌های غیرضروری نمی‌کنیم.

اسپالتی درون قسمت دیگری از صحبت‌هایش درون خطاب به بازیکنانش که درون بعضی موارد موقعیت‌سوزی می‌کنند، تأکید کرد: چند باری ازبرای ما این اتفاق افتاده که کار حریف را تمام نمی‌کنیم که این نشان می‌دهد باید روی این موضوع بیشتر کار کنیم.

وی درمورد ضربه پنالتی که درون دقیقه ۳۷ نصیب اینتر شد و به جای مائورو ایکاردی، ایوان پریشیچ پشت این ضربه ایستاد و آن را هم تبدیل به گل کرد، خاطرنشان کرد: ما سه یا چهار بازیکن پنالتی‌زن داریم، بنابراین این بسته به اعتماد به نفس آنها درون حین ضربه پنالتی که نصیب ما می‌شود، دارد. درون کنار اینها من به بازیکنانم اعتماد دارم که میان خود همکاری کنند و دوستانه و حرف‌های تصمیم بگیرند کدام‌شان ضربه پنالتی را بزند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *