فوتبال جهان| آنچلوتی: شاید با ۳ مهاجم به مصاف آرسنال رفتیم/ کمی تنش و نگرانی درون گیم ما دیده می‌شد- اخبار ورزشی – اخبار تسنیم

به گفته خبرگزاری تسنیم، کارلو آنچلوتی درون پی برتری ۳ بر یک شب گذشته (یکشنبه) تیم تحت‌هدایتش مقابل کیه‌وو درون هفته سی‌ودوم سری A ایتالیا که قهرمانی یوونتوس را به تعویق انداخت و کیه‌وو را هم به سری B فرستاد، به شبکه تلویزیونی «اسکای اسپورت ایتالیا» گفت: این پیروزی مسئولیت ما را بیشتر می‌کند. کمی تنش و نگرانی درون گیم ما دیده می‌شد، ولی پس از گل میلیک ما از فشار موجود رهایی پیدا کردیم و به لحاظ روحی و روانی تقویت شدیم.

وی صحبت‌های خود را اینطور ادامه داد: همیشه انتخاب ترکیب اصلی دشوار هست و ازبرای این گیم هم چنین مشکلی را داشتم. می‌خواستم از بازیکنانی قابل‌اعتماد استفاده کردن کنم که شخصیت بالایی داشته باشند، این درون حالی هست که درون گیم با امپولی با ایجاد تغییراتی که درون تیم داشتیم، شخصیت تیمی لازم را نداشتیم. ازبرای گیم پنجشنبه شب با آرسنال هم کار دشواری ازبرای انتخاب ۱۱ بازیکن اصلی خواهیم داشت، ولی فکر می‌کنم موفق به انجام این کار خواهم شد.

سرمربی ایتالیایی ناپولی که شاگردانش درون گیم رفت از مرحله یک‌چهارم نهایی لیگ اروپا با نتیجه ۲ بر صفر مغلوب آرسنال شدند، درون مواجهه با این سوال که «آیا درون گیم برگشت با آرسنال این احتمال وجود دارد که به طور همزمان از میلیک، مرتنس و اینسینیه درون ترکیب تیم استفاده کردن کنی؟»، تأکید کرد: امکان استفاده کردن از هر سه مهاجم وجود دارد.  من اوایل فصل خیلی از میلیک استفاده کردن نمی‌کردم، ولی وی می‌تواند دست به کارهای بزرگ بزند که وی را درون جمع برترین مهاجمان اروپا قرار دهد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *