فدراسیون جهانی والیبال: نه عذرخواهی کردیم و نه ابراز شرمساری/ ترجمه ایرانی‌ها غلط بوده هست- اخبار ورزشی – اخبار تسنیم

به گفته خبرگزاری تسنیم، فدراسیون جهانی والیبال اخیراً نامه‌ای را ازبرای عذرخواهی از فدراسیون والیبال ایران به خاطر رفتار ماموران مرزی پلیس آمریکا درون فرودگاه شیکاگو با بازیکنان ایرانی منتشر کرد که الان به نظر می‌رسد با واقعیت، فاصله دارد.

فدراسیون جهانی عنوان کرد که نه از کلمه «شرمساری» درون نامه خود استفاده کردن کرده و نه از ایران عذرخواهی کرده هست بلکه ترجمه نامه منتظر شده از سوی «آری گراسا» توسط سمت ایرانی، درست نیست.

فدراسیون جهانی والیبال درون یک سایت انگلیسی زبان درون توضیح نامه مذکور می‌گوید: FIVB تایید می‌کند که آری گراسا، نامه‌ای را به رئیس فدراسیون والیبال ایران نوشته و درون آن به خاطر اتفاقاتی که درون فرودگاه شیکاگو با وجود تلاش‌هایی که FIVB ازبرای عدم بروز مشکل ازبرای تیم ملی ایران انجام داده بود، افتاد ابراز تاسف کرده هست. رئیس گراسا درون پی شفاف‌سازی درون این مورد هست و از اینکه تیم ایران درون صحت و سلامت کامل درون هتل خود مستقر شده، راضی هست.

به گفته تسنیم، تیم ملی والیبال ایران با وجود تفاهم‌هایی که درون ازبرای تسهیل درون ورود ملی پوشان به خاک آمریکا، حاصل شده بود با معطلی ۴ ساعته و بازجویی توسط پلیس مرزی فرودگاه شیکاگو ازبرای شرکت درون مرحله نهایی لیگ ملت‌های والیبال ۲۰۱۹ وارد آمریکا شد. فدراسیون والیبال ایران نیز متنی را از قول گراسا منتظر کرد که درون آن رئیس فدراسیون جهانی از این بابت، ابراز شرمساری و عذرخواهی کرده هست.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *