علی انصاریان: مدیران پرسپولیس باید پاسخگو باشند/ محبوب‌تر شدن برانکو ازبرای خیلی‌ها بد بود- اخبار ورزشی – اخبار تسنیم

به گفته خبرگزاری تسنیم، علی انصاریان درمورد بحث جدایی برانکو ایوانکوویچ از باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: ابتدا پیروزی‌های شیرین تیم ملی والیبال را تبریک می‌گویم. متأسفانه درون میان این خبرهای خوب خبر جدایی برانکو سبب آزار فوتبال‌دوستان شد. الان هم من نباید پاسخگو باشم باید مسئولان باشگاه بیایند و حرف بزنند. نمی‌دانم به چه دلیل زمانی شرایط بد می‌شود همه فرار می‌کنند و مشکلات را گردن هم می‌اندازند.

وی که با برنامه تهران ورزشی رادیو تهران گفت‌وگو می‌کرد، افزود: درون این وضعیت محسن خلیلی به‌عنوان سرپرست و ایرج عرب به‌عنوان مدیرعامل باید بیایند و جواب مردم را بدهند.

مدافع پیشین تیم فوتبال پرسپولیس درون جواب به این سوال که آیا وی به برانکو حق می‌دهد از پرسپولیس جدا شود و اینکه گفته می‌شود مشکل اصلی پرداخت پول این مربی بوده هست، گفت: ما نمی‌توانیم خودمان را گول بزنیم. با این تحریم‌ها چطور یک مربی به پولش می‌رسد؟

انصاریان درون ادامه درون واکنش به این موضوع که برانکو گفته بود با چمدان پولش را از ایران خارج خواهد کرد، تصریح کرد: چطور با چمدان پول می‌برد؟ مگر می‌گذارند؟ بانک مرکزی خودش نمی‌تواند پول خارج کند، چطور تأییدیه می‌دهد؟ (باخنده) به نظر من صد درصد درون این موضوع حق با برانکوست. طرفداران وی را دوست دارند و شاید محبوب‌تر شدن برانکو ازبرای خیلی‌ها بد بود.

وی درمورد بحث تمدید قرارداد این مربی با باشگاه پرسپولیس نیز گفت: شما نگاه کنید همه چیز دوطرفه هست. زمانی درون قرارداد برانکو نوشتند درون این تاریخ‌ها به وی پول می‌دهند باید این کار را انجام دهند. زمانی طبق قرارداد وظایف‌مان را انجام نمی‌دهیم سمت مقابل پیش خودش می‌گوید حتماً دیگر من را نمی‌خواهند. من به‌عنوان یک ایرانی پس از رفتن شفر دو روز سردرد داشتم. اینکه یک مربی سر تمرین برود و آن برخورد با وی شود، بسیار بد هست. درون همین وضعیتی که هستیم، درون جهان کلی پشت سر ما حرف می‌زنند. ما آدم‌های خوش استقبال و بدبدرقه‌ای هستیم. من قبلاً با شفر صحبت کرده‌ام. وی بسیار آدم خوبی بود و استقلال هم درون وقت این مربی وضعیت خوبی داشت.

کاپیتان اسبق تیم فوتبال پرسپولیس درون آخر خطاب به هواداران این تیم گفت: من از سمت مدیران باشگاه تنها می‌توانم از هواداران عذرخواهی کنم که نتوانستیم برانکو را نگه داریم.

 

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *