علیرضا مرزبان: داور تمام صحنه‌های ۵۰‌ــ‌۵۰ را به‌نفع حریف سوت زد/ آینده ما خاکستری هست- اخبار ورزشی – اخبار تسنیم

به گفته خبرگزاری تسنیم از مسجدسلیمان، علیرضا مرزبان پس از تساوی یک ــ یک تیمش مقابل پارس جنوبی جم اظهار داشت: خیلی دشوار بود که بازیکنان تازه را با تیم هماهنگ کنیم. درون مورد مسائل تنها مسئله‌ای که می‌توانم بگویم اهانت بزرگی هست که به تیم ما می‌شود و باید تحقیق شود. هفته گذشته داوری ازبرای گیم ما انتخاب کردند که پس محروم شد و امروز هم داوری بود که تمام صحنه‌های ۵۰‌ــ‌۵۰ را به‌نفع حریف سوت زد.

وی ادامه داد: مشکلات ما همچنان پابرجاست، ما هیچ دریافتی نداشتیم و تنها چیزی که تیم ما را نگه داشته مردم هستند. هیئت مدیره هم درون پی این هست تا پول بیاورد تا حداقل قرض‌های‌مان بدهیم. مشکلات هم اکنون حل نشده و الان می‌توانیم تنها حرف بزنیم. آینده‌ای که مقابل ما وجود دارد، آینده خاکستری هست. تنها مسئله‌ای که ما را امیدوار می‌کند این هست که ما این جا ازبرای مردم مبارزه می‌کنیم و از نتیجه امروز هم راضی هستیم.

مرزبان گفت: مشکلات ما همچنان پابرجاست، ما هیچ دریافتی نداشتیم و تنها چیزی که تیم ما را نگه داشته مردم هستند. هیئت مدیره هم درون پی این هست تا پول بیاورد تا حداقل قرض‌های‌مان بدهیم. مشکلات هم اکنون حل نشده و الان می‌توانیم تنها حرف بزنیم. آینده‌ای که مقابل ما وجود دارد، خاکستری هست. تنها مسئله‌ای که ما را امیدوار می‌کند این هست که ما این جا ازبرای مردم مبارزه می‌کنیم و از نتیجه امروز هم راضی هستیم.

سرمربی تیم نفت مسجد سلیمان درون مورد عقب‌نشینی تیمش درون دقایق پایانی تصریح کرد: تیم پارس جنوبی درون نیمه دوم یک مهاجم قد بلند آورد و جلوی دفاع ما را گرفتند. ما می‌توانستیم ضد هجوم بزنیم و شانس این را هم داشتیم ولی یک پنالتی صد درصد باید ازبرای ما گرفته می‌شد. زمانی تیم حریف رو به توپ‌های بلند می‌آورد، مجبور هستید که عقب بروید.

مرزبان درون مورد شعار بعضی از هواداران مسجد سلیمان گفت: هواداران باید از تیم حمایت کنند. اینکه تعدادی از آنها شعار می‌دهند درست نیست. بعضی‌ها تنها منتظرند تا تیم نتیجه نگیرد و شعار بدهند که این درست نیست. من رنگ تعصب را طور دیگری می‌بینم و به نظرم این تعصب نیست.

وی درون جواب به انتقاد بعضی از خبرنگاران که اعتقاد داشتند هیثم هاشمی‌زاده دست به اتلاف وقت زده هست،‌ گفت: همان بازیکنی که شما اشاره می‌کنید، بلافاصله پس از زمین خوردن تعویض شد، من اجازه اهانت به شما را نمی‌دهم. من به هیچ وجه این بازیکن را تعویض نمی‌کردم، چون درون ضربات ایستگاهی به وی احتیاج داشتم، ولی زمانی خود وی می‌گوید نمی‌تواند گیم کند مجبور شدم تعویضش کنم. ازبرای اینکه به شما ثابت کنم که ما قصد اتلاف وقت نداشتیم، تنها امیدوارم این بازیکن به گیم با فولاد برسد.

سرمربی تیم نفت مسجد سلیمان ادامه داد: آرزوی هر مربی هست که درون وقت هجوم حریف، ضد هجوم بزند. من مخالف صد درصد وقت‌کشی و روی زمین انداختن هستم. درصورتیکه ما نمی‌توانیم از گل‌مان دفاع کنیم، این را درست نمی‌دانم که دست به وقت کشی بزنیم.

مرزبان درون ادامه با اشاره به مشکلات تیمش گفت: مشکلات ما واقعاً یکی دو تا نیست. به طور مثال بازیکنانی که درون نیم‌فصل گرفتیم ۶۰۰ میلیون ارزان‌تر از بازیکنانی هستند که درون نیم‌فصل از ما جدا شدند. به طور مثال بازیکنی مثل پاپی به تیم ما آمده، ولی پرداختی به وی نداشتیم. بازیکنانی هم که درون نیم‌‌فصل اول گیم کردند قراردادشان بسیار پایین هست و تنها ۳۰ درصد گرفته‌اند. الان هم معلوم نیست که پول خواهند داد یا خیر. مابه شرکت هواپیمایی بدهکاریم، ازبرای تهیه داروها بدهکاریم، من حاضرم آن ۲۴ درصدی که گرفته‌ام را بدهم، ولی روزی که از اینجا می‌روم مطمئن شوم تیم درون لیگ برتر مانده هست.

وی تصریح کرد: من نمی‌دانم شما می‌دانید یا نه، ولی با هماهنگی مدیرعامل و هیئت مدیره دائماً درون تهران و اهواز هستم و به سراغ مدیران می‌روم تا مشکلات را حل کنم. الان قول دو زمین چمن مصنوعی را گرفته‌ام که دستشان درد نکند. با مدیران هماهنگ هستیم و امیدوارم پول به این تیم برسد. با سازمان لیگ هم قرار دارم و باید به آنجا بروم تا ببینم چه می شود. من تنها به عنوان مربی به اینجا نیامده‌ام، بچه‌ها می‌دانند من بعضی‌ موقع‌ها شب با پرواز به تهران می‌روم و ۵ صبح برمی‌گردم. این کارها را با افتخار انجام می‌دهم، چون درصورتیکه درون کار همدلی نباشد، درست نمی‌شود. گاهی اوقات دست مدیران هم بسته هست و شرکت نفت هم به این سادگی پول نمی‌دهد. همه تیم‌ها اوضاع مالی‌شان از ما بهتر هست، حتی استقلال خوزستان! الان ما مشکلات سختی داریم.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *