عربشاهی: مدیری که هر روز با کت و شلوار تصویر می‌گیرد نمی‌تواند برانکو را نگه دارد/ از نجابت برانکو سوءاستفاده کردیم- اخبار ورزشی – اخبار تسنیم

سیدضیاء عربشاهی درون گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم درمورد جدایی برانکو ایوانکوویچ از تیم فوتبال پرسپولیس و پیوستنش به تیم الاهلی عربستان اظهار داشت: وی حق دارد که پرسپولیس را رها کند و برود. شما ببینید بازیکنان چقدر زحمت کشیدند و درون سرما و گرما درون تمرینات حضور پیدا کردند. برانکو هم به شدت کار می‌کرد، ولی پولش را پرداخت نمی‌کردند. برانکو تا الان نیز خیلی نجابت به خرج داده هست. وی نزدیک به چهار سال درون ایران بوده و همیشه باشگاه پولش را با تأخیر پرداخت کرده هست. این تیم سه دفعه قهرمان لیگ شده هست و افتخاراتی دیگری هم کسب کرده، ولی کدام مسئول جوابگوی مطالبات برانکو بوده هست؟

وی با انتقاد از عملکرد مدیران باشگاه پرسپولیس  یادآور شد: مدیری که هر روز با کت و شلوار تصویر می‌گیرد,‌ نمی‌تواند دنبال پرداخت مطالبات برانکو و حفظ وی باشد، هر کسی هم که می‌خواهد باشد. من هم بچه این مملکت هستم، ولی آقایان، شما دل‌تان به حال هواداران نمی‌سوزد. آنها زمانی می‌آیند جلوی باشگاه به این معنی نگران تیم هستند, ولی شما اصلاً درون پی حفظ شخصیت هواداران نیستید و تنها درون پی میز خودتان هستید تا با کت و شلوار تصویر بگیرید.

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس تأکید کرد: گرشاسبی یک مدیر ورزشی بود که داستانش با سایر مدیران باشگاه فرق می‌کرد و عملکرد خوبی داشت، ولی باید از وزارت ورزش پرسید به چه دلیل آدمی را که به خوبی کارش را انجام می‌دهد، برمی‌دارید و یک آدم غیرمتخصص را به جای وی می‌گذارید؟ آقای وزیر! شما دل‌تان به حال هواداران نمی‌سوزد؟ آقای وزیر! به چه دلیل باشگاه را به صاحبان اصلی‌اش واگذار نمی‌کنید؟ به چه دلیل معلوم نیست پول‌ها درون باشگاه پرسپولیس به کجا می‌رود؟

عربشاهی درمورد اینکه آیا دلیل جدایی برانکو را ضعف مدیریت درون باشگاه می‌داند, تصریح کرد: مقصر صد درصدی جدایی برانکو, مسئولان باشگاه هستند و درون درجه پس وزارت ورزش، چون مدیر را آنها معلوم می‌کنند. زمانی که یک مدیر ازبرای باشگاهی مثل پرسپولیس انتخاب می‌شود, باید تحقیق کنند که آیا این فرد گزینه خوبی ازبرای این کار هست یا خیر.

وی یادآور شد: برانکو تاکنون خیلی نجابت به خرج داده هست، ولی ما از نجابت وی سوءاستفاده کردیم, دلم ازبرای هواداران می‌سوزد که درون گرما و سرما از تیم حمایت کردند، ولی متأسفانه الان کسی ازبرای آنها ارزشی قائل نمی‌شود. من به‌عنوان یک پرسپولیسی که ۱۴ سال درون این تیم گیم کرده هست, واقعاً متأسفم که این اتفاقات دارد رخ می‌دهد. درون باشگاه حبیب‌زاده چه کاره هست؟ پرسپولیس این همه پیشکسوت دارد، به چه دلیل باید کسی که درفشی‌فر را پنج ساله اجاره کرده هست، مشاور عرب باشد؟! به چه دلیل درفشی‌فر را به چهار پنج پیشکسوت که ازبرای پرسپولیس مجانی گیم کرده‌اند, نمی‌دهند و می‌دهند به آقازاده‌ها؟! اصلاً خودِ عرب کیست؟ حبیب‌زاده کیست؟ ما مملکت‌مان را دوست داریم، ولی دلیلی ندارد که از باشگاه پرسپولیس سوءاستفاده شود.

بازیکن اسبق پرسپولیس درمورد اینکه هواداران معترض پرسپولیس خواهان استعفای عرب و هیئت مدیره شدند, گفت: درصورتیکه همین الان عرب را بردارند معلوم هست که چه کسی را می‌خواهند جای وی بگذارند, همچنین معلوم هست که جایگزین برانکو کیست. به نظرم قطبی درون حد و اندازه‌های پرسپولیس نیست. قطبی فصل پیش دو ساله با فولاد قرارداد داشت، ولی چه شد که از این تیم جدا شد؟ مهرداد میناوند درست می‌گوید و به خوبی این قضیه را علنی کرد. همه چیز از قبل تنظیم شده هست.

عربشاهی اظهار داشت: آقایان نماینده مجلس که با پرسپولیس می‌خواهید ازبرای خودتان تبلیغ کنید, بدانید که استقلال و پرسپولیس ازبرای هواداران و پیشکسوتان‌شان هستند. این تیم‌ها باید به صاحبان اصلی‌شان واگذار شوند. باید ۴۹ درصد سهام این دو باشگاه ازبرای هواداران و ۵۱ درصد ازبرای پیشکسوتان باشد.

 

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *