محمدرضا ستوده در روزنامه جهان صنعت نوشت: برف این روزها مرا یاد عکس بالا انداخت. عکسی که در زمان خودش، فکر و ذهن و روح و جسم همه ما را درگیر کرد

اما نکته‌ای که وجود دارد این است که در این عکس پلیس کوهستان کجاست که آقای روحانی را به راه راست هدایت و از کرده خود پشیمان کند؟

محمدرضا ستوده در روزنامه جهان صنعت نوشت: برف این روزها مرا یاد عکس بالا انداخت. عکسی که در زمان خودش، فکر و ذهن و روح و جسم همه ما را درگیر کرد. بار اولی که این عکس را دیدم فکر کردم آقای روحانی قذافی را الگوی خود قرار داده و این بانوان بادیگاردهای ایشان هستند.

البته ما که هیچ وقت در کوهستان در کنار چنین افرادی قرار نگرفته‌ایم که پلیس کوهستان بخواهد در راستای ما اقدامی کند. هر وقت رفته‌ایم کوه با چهارتا سبیل‌کلفت‌تر از خومان بوده‌ایم اما دلیل نمی‌‌شود که آقای روحانی راست‌راست در کوه برای خودش قدم بزند و در کنار کسانی بایستد که اگر ما کنار آنها بایستیم باید به تمام نهادهای امنیتی و مقامات لشکری و کشوری جواب پس بدهیم.

پلیس کوهستان فقط برای ما کار می‌کند؟

من یک‌بار در خیابان داشتم از یک خانم آدرس می‌پرسیدم که همان لحظه گشت انتظامی سر رسید و من برای ادای پاره‌ای از توضیحات تا دفتر فرمانده وقت کل ارتش رفتم.

حرف آخر اینکه آقای روحانی اینجور وقت‌ها کمی شلخته درو کنید که به ما خوشه چین‌ها هم برسد…
به هر حال من هم جای ایشان بودم از آن بادیگاردهای تنومند، خشن و بی‌احساس خسته می‌شدم. تصور کنید هر روز وقتی از خواب بیدار می‌شوید چهار مرد بلند‌قد، قدرتمند، خشن، جدی و بی‌عاطفه به شما چسبیده باشند تا لحظه‌ای که بخواهید به رختخواب بروید. امیدوارم روال این نباشد که این افراد تا صبح از آقای روحانی محافظت کنند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *