خبرگزاری تسنیم: سایت اسپورت اف‌ام یونان به مناسبت سالگرد غمبار حادثه باشگاه المپیاکوس آتن متنی را با این مضمون منتشر کرد: «بدتر و ناعادلانه، سالروز سیاه، روز شلوغ اما چرا شما لعنتی؟ هرگز دوباره!

این عبارات به صورت خودکار وقتی در تقویم سالیانه به روز هشتم فوریه می‌نگرید در ذهن پدیدار خواهند شد
خبرگزاری تسنیم: سایت اسپورت اف‌ام یونان به مناسبت سالگرد غمبار حادثه باشگاه المپیاکوس آتن متنی را با این مضمون منتشر کرد: «بدتر و ناعادلانه، سالروز سیاه، روز شلوغ اما چرا شما لعنتی؟ هرگز دوباره!

این عبارات به صورت خودکار وقتی در تقویم سالیانه به روز هشتم فوریه می‌نگرید در ذهن پدیدار خواهند شد. به همین خاطر گذشتن یک سال دیگر از آن حادثه غمبار در شماره هفت ورزشگاه کارایسکاکی آتن را که مدت‌ها از آن گذشته است به خاطر می‌آوریم.

هیچ‌کس فراموش نمی‌کند! ۳۷ سال از غمبارترین تراژدی ورزش یونان گذشته است».

سالروز تراژدی غمبار تیم انصاری‌فرد و حاج‌صفی

در زمستان سال ۱۹۸۱ میلادی شادی هیجان‌انگیز هواداران زیادی از المپیاکوس ناشی از پیروزی در  دربی آتن برابر آاِک به حادثه غمباری تغییر یافت. بسیاری از هواداران از بین رفتند، سکوهای ورزشگاه به خون آغشته شدند، ۲۱ نفر از هواداران کشته شدند که بیشتر آنها در اثر خفگی بود. ۵۴ نفر به شدت زخمی شدند. جوان‌ترین کشته‌شده این حادثه فقط ۱۴ سال داشت و بزرگ‌ترین آنها ۴۱ سال. در میان کشته‌شدگان یک دختر ۲۳ ساله نیز حضور داشت.

خاطره جاویدان آنها!

——————-
خبرگزاری ایسنا: قیمت دلار آمریکا کماکان وضعیت غیرقابل پیش‌بینی را سپری می‌کند و در حالیکه قیمت آن روز گذشته ۱۱۰ تومان افزایش یافت، امروز (پنج شنبه) با کاهش ۷۵ تومانی روبرو شد
در بازار طلای ۱۸ عیار هم شاهد کاهش قیمت هستیم و این درحالی است که هر اونس طلا در بازار جهانی نیز کاهش ۱۹ دلاری داشته است.

خبرگزاری ایسنا: قیمت دلار آمریکا کماکان وضعیت غیرقابل پیش‌بینی را سپری می‌کند و در حالیکه قیمت آن روز گذشته ۱۱۰ تومان افزایش یافت، امروز (پنج شنبه) با کاهش ۷۵ تومانی روبرو شد.
قیمت دلار طی روزهای اخیر وضعیت سینوسی داشته و امروز بر خلاف روز قبل کاهش ۷۵ تومانی پیدا کرده و این درحالی است که سایر ارزها نظیر یورو، پوند انگلستان، لیر ترکیه، یوان چین و درهم امارات نیز با کاهش قیمت روبرو شده اند.

در بازار سکه نیز به ترتیب سکه تمام و نیم سکه با روند کاهشی و ربع سکه و سکه گرمی با روند افزایشی مواجه شده اند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *