رشت| سیامک نعمتی: ۹۷ یکی از بهترین سال‌های تاریخ پرسپولیس بود- اخبار استانها – اخبار تسنیم

به گفته خبرگزاری تسنیم از رشت، سیامک نعمتی درمورد پیروزی ۳ بر یک تیم فوتبال پرسپولیس مقابل سپیدرود رشت اظهار داشت: کار را با گل‌های دقایق ابتدایی ازبرای خودمان راحت کردیم، ولی نتوانستیم این سه گل را درون نیمه دوم تکرار کنیم و ازبرای حفظ نتیجه عقب‌نشینی کردیم. پنالتی ما هم می‌توانست درست باشد و درصورتیکه عنوان می‌شد، شاید مسیر گیم را تغییر می‌داد. درون این صورت می‌توانستیم گل‌های بیشتری بزنیم.

 

وی درون این خصوص که این هفته برخلاف دیدارهای قبلی از ابتدا درون ترکیب پرسپولیس حاضر بود و امروز درون خط هجوم سرخپوشان حضور داشت، گفت: امروز مهاجم بودم. گیم کردن و پُست گیم من به نظر کادر فنی بستگی دارد.

هافبک پرسپولیس درخصوص سال ۱۳۹۷ ازبرای این تیم و نیز خودش تصریح کرد: سال ۹۷ یکی از بهترین سال‌های تاریخ پرسپولیس بود و امیدوارم سال ۹۸ بهتر از سال ۹۷ باشد. سال ۹۷ سال خیلی خوبی بود و امیدوارم بهتر تلاش کنم و سال آینده بهتر از سال ۹۷ باشد.

نعمتی درمورد دربی ۸۹ و شرایط تیم‌های پرسپولیس و استقلال خاطرنشان کرد: شرایط که از جدول معلوم هست. ما ازبرای سه امتیاز به زمین می‌رویم و امیدوارم بتوانیم درون این گیم به پیروزی برسیم.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *