خبرگزاری فارس: جلسه هماهنگی دیدار تیم‌های نفت آبادان و پرسپولیس امشب در هتل پارسیان آبادان برگزار شد که اتفاقات رخ داده در این هتل این جلسه هماهنگی را دچار حاشیه‌های مختلفی کرد
 دیدار تیم‌های نفت آبادان و پرسپولیس فردا از ساعت ۱۵ در ورزشگاه تختی آبادان برگزار خواهد شد.

از آنجایی که تیم نفت آبادان که میزبان این بازی است  در هتل پارسیان مستقر شده به همین دلیل تعداد زیادی از هواداران این تیم با حضور در هتل پارسیان به تشویق تیم محبوب خود پرداختند که این موضوع باعث شد سروصدای زیادی در هتل به راه افتاده و شدت این سروصدا به حدی بود که در جلسه هماهنگی، مسئولان دو تیم با یکدیگر با صدای بلند صحبت می‌کردند.

خبرگزاری فارس: جلسه هماهنگی دیدار تیم‌های نفت آبادان و پرسپولیس امشب در هتل پارسیان آبادان برگزار شد که اتفاقات رخ داده در این هتل این جلسه هماهنگی را دچار حاشیه‌های مختلفی کرد.

*  زمانی که بیژن حیدری داور این دیدار وارد هتل پارسیان شد هواداران نفت آبادان دور او حلقه زده و عده‌ای او را تشویق می‌کردند و عده‌ای هم از او می‌خواستند تا فردا به سود تیم محبوب‌شان سوت بزند!

* در جلسه هماهنگی یک سکو برای هواداران پرسپولیس در نظر گرفته شد اما در همین جلسه عنوان شد که اگر هواداران پرسپولیس این جایگاه را پر نکنند این جایگاه به هواداران نفت آبادان داده خواهد شد. این مسئله یک بار دیگر اعتراض مسئولان تیم پرسپولیس را در پی داشت. پیروانی معتقد بود که از سهمیه پرسپولیس برای ورود هوادارانش به ورزشگاه باید صیانت شود اما مسئولان برگزارکننده معتقد بودند که توان جلوگیری از ورود هواداران را ندارند و برهمین اساس قرار شد جایگاه تماشاگران در قسمت پرسپولیس بسته شود تا هواداران نتوانند به آن منطقه بروند. 

این موضوع با اعتراض شدید افشین پیروانی مدیر ورزشی تیم پرسپولیس همراه بود. او به این مسئله اعتراض می‌کرد که چرا تیم میزان و تیم داوری باید در یک هتل مستقر باشند. پیروانی همچنین به این موضوع اعتراض داشت که یک بار دیگر در اهواز چنین اتفاقی رخ داده بود و حالا باز هم در آبادان این مسئله تکرار شده است.

* زمانی که جلسه هماهنگی در جریان بود بازیکنان نفت آبادان برای صرف شام به رستوران هتل آمدند که این مسئله باز هم باعث هیاهوی زیاد در هتل پارسیان شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *