خوزستان| مرزبان: با ۲۵ امتیاز درون لیگ برتر می‌مانیم/ بدتر از سایپا نبودیم- اخبار استانها – اخبار تسنیم

به گفته خبرگزاری تسنیم از مسجد سلیمان, علیرضا مرزبان درون نشست خبری پس از ملاقات نفت مسجد سلیمان مقابل سایپا که با شکست یک بر صفر تیمش همراه بود اظهار داشت: هر دو تیم روی گیم هوایی تمرکز و شانس‌های خوبی داشتند و ما می‌توانستیم از حریف پیش بیفتیم.

وی افزود: درون نیمه دوم ابتدا بازیکن ما کارت قرمز گرفت و سپس بازیکن حریف اخراج شد و پس از آن نیز گیم به سمت جنجالی شدن رفت. ما امروز متأسفانه و با وجود آنکه تذکر داده بودم، احساسی گیم کردیم. من به بازیکنانم گفته بودم که مرکز زمین را از دست ندهند که ضدحمله بخوریم ولی تیم سایپا با ۹ بازیکن توانست ۳ امتیاز این ملاقات را کسب کند. به هر حال باید امیدوار به شکست سپیدرود باشیم تا فاصله‌مان کمتر نشود.

سرمربی تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان با اشاره به اینکه به نظر می‌رسد بعضی افراد درون باشگاه با لیدرها درون تماس هستند، گفت: این کار درستی نیست و ما درون اینجا انتظار رفتار شرافتمندانه‌ای را داریم. متأسفانه ما درون زمانی که احتیاج به گیم دوستانه داشتیم، این اتفاق نیفتاد و درون حالی که قرار بود به بازیکنان پول پرداخت شود این موضوع نیز محقق نشد، این درون حالی بود که باشگاه قول داده بود قبل از گیم امروز به بازیکنان پول می‌دهد.

مرزبان با اشاره به اینکه تیمش باید با آرامش بیشتری به میدان برود، خاطرنشان کرد: من به بازیکنانم افتخار می‌کنم چون آنها چیزی درون زمین کم نمی‌گذارند و همه تلاش خود را به کار می‌گیرند.

وی درمورد انتقاداتی که نسبت به تعویض‌هایش مطرح می‌شود، گفت: پس از اینکه فرشید پاداش دوندگی خوبی داشت، احتیاج داشتیم که از کناره‌ها به حریف فشار وارد کنیم و به همین دلیل هیثم هاشمی‌زاده را که درون گیم هوایی قوی‌تر هست به میدان آوردیم. همچنین امیری هم خوب گیم کرد، ضمن اینکه پاپی هم جزو بازیکنان بد تیم نبود. چیزی که مرا ناراحت می‌کند این هست که به چه دلیل تمرکز نداریم و فرصت‌ها را از دست می‌دهیم.

سرمربی تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان با اشاره به شرایط نه چندان مطلوب تیمش، عنوان کرد: هفته گذشته یک تیم آشفته به تهران بردیم. نمی‌خواهم بهانه‌گیری کنم ولی شرایط خوب نیست و بازیکنان نمی‌دانند که به آنها پول می‌رسد یا نه؟ من نمی‌توانم بگویم که بازیکنانم عملکرد بدی دارند و نمی‌جنگند. به نظرم آنها مبارزه می‌کنند ولی با یک هجوم ساده حریف گل می‌خوریم.

مرزبان با اشاره به اینکه تیمش تا آخر فصل ۴ گیم خانگی دیگر دارد، خاطرنشان کرد: گیم امروز دیداری نبود که مساوی کنیم یا ببازیم. متأسفانه یکسری جنجال‌ها وجود دارد. این درون حالی هست که تیم ما احتیاج به آرامش دارد. ما درون نیمه دوم گیم با استقلال خوب بودیم و امروز هم بدتر از سایپا نبودیم که بازنده شویم. به هر حال با این مسیر امتیازگیری تیم‌های پایین جدول فکر می‌کنم با ۲۵ امتیاز هم درون لیگ می‌مانیم.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *