خوزستان| دایی: داور شمالی به نفع نساجی قضاوت کرد/ ازبرای فدراسیون فوتبال و کمیته داوران متاسفم- اخبار استانها – اخبار تسنیم

به گفته خبرگزاری تسنیم از مسجد سلیمان, محمد دایی درون نشست خبری پس از ملاقات سایپا مقابل نفت مسجد سلیمان که با برتری یک بر صفر تیمش همراه بود، اظهار داشت: باید از هواداران و مردم نفت سلیمان تشکر کنم. خداراشکر جایی آمدیم که احساس امنیت از سوی هواداران وجود داشت. اینجا و هوادارانش باید الگو باشند. هواداران نفت مسجد سلیمان همه جوره به سایر تیم‌ها احترام می‌گذارند و به نظرم مردم این شهر جزو مردمان خوبی هستند که هوادارن‌شان باید الگوی سایرین باشند.

مربی تیم فوتبال سایپا درمورد داوری این ملاقات گفت: می‌خواهم بگویم که فکر نکنم درون این گیم نه بازیکن، نه تماشاگر و نه دو تیم از عملکرد داور راضی باشند. داور هر طوری که دلش می‌خواست قضاوت می‌کرد. درون این گیم داور طوری قضاوت کرد که نه به نفع ما بود و به نفع مسجد سلیمان. این داور به نفع تیم نساجی قضاوت کرد. درون این گیم یک داور شمالی را ازبرای گیم ما گذاشتند درون حالی که هفته پس با نساجی گیم داریم. این داور تیم ما را قلع و قمع کرد و قبلاً هم که ازبرای ما قضاوت کرده بود، همین‌طور بود. متأسفانه درون این گیم به جز علی دایی دو بازیکن ما را اخراج کرد و به چهار بازیکنان ما که از قبل کارت زرد داشتند، کارت دارد. این داور درون این گیم ۶ نفر از ما را ناک‌اوت کرد. متأسفم ازبرای فدراسیون فوتبال و کمیته داوران. این داور همان داوری هست که قبلاً هم به ضرر ما قضاوت کرده بود و هر طور که باب میلش هست قضاوت می‌کند. پیش از این نیز یک دفعه قبل از گیم با نساجی این داور گیم ما را قضاوت کرد و درون آنجا نیز به ساموئل کارت نشان داد. هر طور که دلش بخواهد سوت می‌زند. داور باید جرأت داشته باشد نه اینکه با ناسزا و بد و بیراه سوتش را عوض کند.

دایی درون ادامه گفت: متأسفانه درون فوتبال ما نتیجه درون زمین انتخاب نمی‌شود و به خیلی چیزهای دیگر مرتبط هست. من از اتفاقاتی که امروز رخ داد خیلی ناراحتم و می‌دانم که هواداران مسجد سلیمان و مرزبان نیز ناراحت هست و از داوری راضی نبوده هست. ۶ بازیکن ما کارت زرد و قرمز گرفتند آن هم درون حالی که نفت مسجد سلیمان آنطور نبود که این اتفاقات رخ بدهد ولی ازبرای اینکه ما هفته پس با نساجی گیم داریم، این تعداد کارت داده شد.

وی درون ادامه با اشاره به شرایط بد زمین ورزشگاه جم گفت: این زمین شرایط لازم را ازبرای ارائه گیم روی زمین را نداشت، ازبرای همین دو تیم بیشتر گیم مستقیم را درون دستور کار قرار دادند. درون این گیم هر دو تیم می‌خواستند برنده باشند ولی تیمی می‌توانست موفق باشد که درون ضربات آخر بهتر کار کرده بود. تیم ما از این ناحیه پتانسیل بالاتری داشت، البته ما می‌توانستیم گل دوم را هم به ثمر برسانیم ولی نشد. این گیم، گیم لحظه‌ها بود و هر تیمی می‌توانست از موقعیت‌هایش استفاده کردن کند برنده می‌شد. انشاءالله مسجد سلیمان درون گیم‌های آینده‌اش موفق باشد.

مربی تیم فوتبال سایپا درون جواب به خبرنگاری که مدعی بود کیفیت بد زمین درون گیم مسجد سلیمان تأثیرگذار بود، خاطرنشان کرد: صد درصد حق با شماست. نمی‌گویم تنها تیم ما درون این زمین مشکل داشت. صد درصد نفت مسجد سلیمان درون این زمین به مشکل می‌خورد چون نمی‌تواند روی زمین کار کند و نتیجه خوبی بگیرد. مطمئناً درصورتیکه نفت مسجد سلیمان بتواند روی زمین کار کند، بهتر خواهد بود. این زمین ازبرای دو تیم شرایط بدی داشت. درست هست بخشی از فوتبال روی هوا انجام می‌‌شود نه اینکه کل ۹۰ دقیقه گیم روی هوا باشد.

دایی درون جواب به سوال خبرنگار دیگری مبنی بر اینکه درصورتیکه مرزبان درون این گیم با ترکیب دیگری به میدان می‌آمد آیا می‌توانست بهتر کار کند، اشاره کرد: مطمئناً مرزبان از من و شما شناخت بیشتری از تیمش دارد. مطمئن باشید ایشان بهترین ترکیب را ازبرای تیمش اعمال می‌کند. من نمی‌توانم درمورد تیم حریف نظری بدهم ولی این را می‌دانم که مرزبان جزو مربیان خوب لیگ هست.

وی درون ادامه درون واکنش به اینکه علی دایی پس از اخراجش با تصویربردار صداوسیما درگیری لفظی پیدا کرد و از وی خواست از وی تصویربرداری نکند، توضیح داد: یک سال هست که علی آقا با دوربین‌ها کاری ندارد. درون این صحنه خودم آنجا بودم و اصلاً برخورد یا توهینی صورت نگرفت ولی باید دید زمانی که بازیکن نفت مسجد سلیمان اخراج شد و مرزبان کتش را روی زمین کوبید، به چه دلیل تصویربردار صداوسیما از این صحنه تصویر نگرفته هست؟! درصورتیکه تصویر گرفته، باید ببینیم که نشان می‌دهد یا خیر؟ از کدام توهین صحبت می‌کنید. همه می‌دانند که علی‌آقا برخورد بسیار خوبی دارد ولی شما باید درون آن شرایط قرار بگیرد درون آن لحظه و میان هیجان گیم و درون حالی که ازبرای تیم‌تان انقدر زحمت کشیده‌اید به یک باره داور این کار را انجام می‌دهد. درون این لحظه مطمئناً نباید توقع داشته باشید که مربی درون شرایط عادی قرار بگیرد.

مربی تیم فوتبال سایپا درمورد اینکه عده‌ای به دلیل اینکه علی دایی حاضر نشد با آنها تصویر یادگاری بگیرد، ناراحت بودند، تصریح کرد: همه مردم به سمت دایی رفتند و همه آنها با وی تصویر گرفتند. علی آقا به اندازه کافی ازبرای همه این کار را انجام می‌دهد ولی باید شرایط را هم درون نظر گرفت.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *