حیدری: بابت ادعایم تعهد خواهم داد/ شنیده‌ام می‌خواهند از خارج ازبرای کشتی اسپانسر بیاورند!- اخبار ورزشی – اخبار تسنیم

علیرضا حیدری درون گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم با تاکید بر اینکه به صورت جدی وارد فضای انتخاباتی شده، اظهار داشت: من برنامه‌هایم را براساس نیازهای کشتی معلوم خواهم کرد. برنامه‌های کشتی هم کاملا معلوم هست، یک برنامه عمومی مربوط به کشتی گیران، مربیان، کمیته‌های فعال، قسمت میان الملل و مسابقات که طبیعتا هر کسی بیاید به صورت معلوم به آن خواهد پرداخت.

دارنده ٦ مدال کشتی جهان و المپیک ادامه داد: اینطور نیست که من ادعا کنم ازبرای کشتی پایه کار ویژه‌ای انجام خواهم داد، این چیزی هست که به صورت روتین و خودکار انجام می‌شود. پرداختن به این موضوعات جزو بدیهیات هست و نیازی نیست درون موردش صحبت شود.

وی درون مورد اینکه چه برنامه ای ازبرای تامین خرج‌های کشتی و جذب اسپانسر دارد، خاطرنشان کرد: قرار نیست قبل از انتخابات درون مورد جذب اسپانسر چیزی بگویم ولی شنیده‌ام یکی دو نفر گفته‌اند اسپانسر از خارج از کشور می‌آورند که چنین چیزی عملا امکان ندارد چراکه به دلیل تحریم، عملا شرکت‌های خارجی با ما کار نمی کنند و دوم اینکه درصورتیکه بر فرض هم قصد همکاری داشته باشند امکان انتقال پول به این راحتی وجود ندارد. من قولی خواهم داد که امکان اجرایش را داشته باشم. من باید از کسانی استفاده کردن کنم که امکان کمک آنها به کشتی ملموس و واقعی باشد و این را به وقتش عنوان خواهم کرد. من بابت چیزی که می‌گویم تعهد می‌دهم، تعهدی که همراه با وقت و امضا باشد.

دارنده مدال برنز المپیک ۲۰۰۴ آتن درون این خصوص که “آیا دیداری با اعضای مجمع کشتی خواهد داشت؟” گفت: به زودی فردی را معرفی خواهم کرد که نماینده رسمی من هست و حتما درون خصوص نیازهای کشتی با اعضای مجمع ملاقات و گفت‌وگو خواهیم کرد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *