خبرگزاری تسنیم: تیم والیبال شمس تهران در هفته بیستم لیگ برتر والیبال با نتیجه ۳ بر یک مقابل بانک سرمایه در خانه والیبال تن به شکست داد
در دیگر بازی هفته بیستم که در سالن هفت مهر شهر کاشان برگزار شد، تیم رعد پدافند این شهر در سه ست متوالی با نتایج ۲۵ بر ۱۶، ۲۵ بر ۱۰ و ۲۵ بر ۲۲ مغلوب سایپا شد.

محمد موسوی، شهرام محمودی، عادل غلامی، فرهاد قائمی، علی مباشری، اوکاش ژیگادوو و مهدی مرندی در ترکیب شروع‌کننده بانک سرمایه مقابل شمس نبودند.

نتایج ست‌های اول، دوم و چهارم این بازی ۲۵ بر ۲۲، ۲۵ بر ۲۱ و ۲۵ بر ۲۰ به سود بانک سرمایه بود. شاگردان جوان محمد وکیلی در بازی مقابل مداقع عنوان قهرمانی، عملکرد قابل قبولی داشتند و ست سوم را ۱۹ بر ۲۵ به سود خود ثبت کردند.

 خبرگزاری تسنیم: تیم والیبال شمس تهران در هفته بیستم لیگ برتر والیبال با نتیجه ۳ بر یک مقابل بانک سرمایه در خانه والیبال تن به شکست داد.

——————-
خبرگزاری ایسنا: نمایندگان مجلس شورای اسلامی با کلیات لایحه بودجه کل کشور سال ۹۷ موافقت کردند.

 نمایندگان مجلس در جلسه علنی امروز (چهارشنبه) برای بار دوم کلیات لایحه بودجه ۹۷ را بررسی کردند
خبرگزاری ایسنا: نمایندگان مجلس شورای اسلامی با کلیات لایحه بودجه کل کشور سال ۹۷ موافقت کردند.
مجلس پس از تصویب کلیات، وارد بررسی جزییات و بخش های درآمدی بودجه شد.

 نمایندگان مجلس در جلسه علنی امروز (چهارشنبه) برای بار دوم کلیات لایحه بودجه ۹۷ را بررسی کردند.

پس از استماع سخنان سه مخالف و سه موافق، نماینده دولت و سخنگوی کمیسیون تلفیق، کلیات بودجه به رای گذاشته شد و با ۱۸۲ رای موافق، ۷۳ رای مخالف و ۶ رای ممتنع از مجموع ۲۶۲ نماینده حاضر، مجلس با کلیات لایحه بودجه ۹۷ موافقت کرد.

مجلس شورای اسلامی در جلسه روز یکشبنه ۸ بهمن یک بار کلیات بودجه را مورد بررسی قرار داد که نمایندگان با آن موافقت نکردند و لایحه مجددا به کمیسیون تلفیق برگشت و اصلاحاتی در آن انجام شد و مجددا امروز از سوی نمایندگان بررسی شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *