ورزش سه: ذوب آهن برای بازی با تیم الدوحیل قطر راهی این کشور شده و اولین بازی نمایندگان ایرانی را برگزار خواهد کرد

حال آن ها باید در لیگ قهرمانان عملکرد دفاعی بهتری داشته باشند و یک شروع خوب نیز می تواند بسیار روحیه بخش باشد.

تیم دروازه‌بانی، آماده ماموریت کلین شیت!

ورزش سه: ذوب آهن برای بازی با تیم الدوحیل قطر راهی این کشور شده و اولین بازی نمایندگان ایرانی را برگزار خواهد کرد. امیر قلعه نوئی در این بازی به دنبال پیروزی است و ذوبی ها به خوبی می دانند کسب ۳ امتیاز خارج از خانه، تا چه حد می تواند در صعود تاثیر گذار باشد.

اما با این وجود، کسب حداقل امتیاز نیز می تواند ذوبی ها را راضی نگه دارد که برای رسیدن به این هدف، عملکرد خوب خط دفاع و دروازبان، اصلی ترین شرط است.

رشید مظاهری در فصل جاری دروازبان اول سبزپوشان بوده و عملکرد قابل قبولی نیز داشته است. البته ذوب آهن دومین خط دفاع ضعیف را در بین ۶ تیم بالای جدولی دارد؛ اما نمی توان تمام تقصیر ها را بر گردن دروازه‌بان ملی پوش این تیم انداخت.

عکاس: امیرحسین خیرخواه

——————-
خبرگزاری مهر: «استفان دوجاریک» سخنگوی سازمان ملل اعلام کرد که گوترش به دقت افزایش تنش‌های نظامی در سوریه و کشیده شدن آن به ورای مرزها را رصد می‌کند
دبیرکل سازمان ملل تمام طرف‌های درگیر در منطقه را به خویشتنداری فراخوانده و از آنها خواست با توجه به قطعنامه ۲۲۵۴ شورای امنیت، به سمت راهکار سیاسی برای پایان دادن به بحران سوریه حرکت کنند.

خبرگزاری مهر: «استفان دوجاریک» سخنگوی سازمان ملل اعلام کرد که گوترش به دقت افزایش تنش‌های نظامی در سوریه و کشیده شدن آن به ورای مرزها را رصد می‌کند.
بر اساس بیانیه سازمان ملل، گوترش با بیان اینکه همه طرف‌ها باید از قوانین بین‌المللی و قطعنامه‌های شورای امنیت تبعیت کنند، خواستار توقف فوری و بدون شرط خشونت‌ها شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *