تبریز| یحیی گل‌محمدی: داور شجاعتش را جا گذاشته بود/ خودمان انتظارات را بالا بردیم- اخبار استانها – اخبار تسنیم

به گفته خبرگزاری تسنیم از تبریز، یحیی گل‌محمدی پس از شکست یک بر صفر مقابل تراکتورسازی درون نشست خبری اظهار داشت: قبل از هر چیز به تیم تراکتورسازی به خاطر این ۳ امتیازی که کسب کردند تبریک می‌گویم. از هوادارانی که امروز جو خیلی خوبی را درون ورزشگاه ایجاد کرده بودند، تشکر می‌کنم. جو امروز ورزشگاه فضای خیلی خوبی ازبرای انجام یک گیم خوب بود.

وی افزود: هر چند نتوانستیم امتیاز بگیریم ولی از نظر فنی با توجه به کم و کاستی که وجود داشت و تیمی که داریم درون حد خودمان مستحق پیروزی بودیم و حتی مساوی هم عادلانه نبود. جا دارد به بازیکنانم که به خاطر شجاعت و گیم خوب‌شان تبریک بگویم، بدون اینکه ترسی از حریف داشته باشند و از اسامی که درون تراکتورسازی حضور دارند، بترسند، گیم کردند و انصافاً حق‌شان گرفتن امتیاز درون این گیم بود. از نظر من قهرمان واقعی این تیم هست که به تک‌تک بازیکنانم به خاطر گیم خوب‌شان افتخار می‌کنم. درون هر صورت امروز تصمیمات داوری متاسفانه به ضرر تیم ما بود و داور امروز شجاعتش را جا گذاشته بود و وارد زمین شده بود.

گل‌محمدی درون ادامه گفت: درون صحنه گل واضح بود که روی بازیکن ما خطا انجام شده ولی زمانی داور تحت تاثیر جو ورزشگاه قرار بگیرد، این تصمیمات هم از سوی وی گرفته می‌شود. داور امروز خیلی تحت تاثیر فضای ورزشگاه بود و خیلی ترسو قضاوت کرد. از آقای حیدری انتظار نداشتم که این طور سوت بزند. بازیکن حریف جلوی من به کمک داور توهین کرد و کمک داور هم این حرکت وی را به داور گفت ولی داور این جرأت را نداشت که با آن بازیکن برخوردی کند. استوکس بازیکن ما را زد ولی خیلی راحت داور از کنار این صحنه عبور کرد. درون دقایق پایانی هم خطای پنالتی روی بازیکن ما صورت گرفت که داور از آن هم به راحتی گذشت. واقعا تیم داوری روز خوبی را پشت سر نگذاشت. باید خودمان را آماده کنیم و از تعطیلاتی که پیش روی ما هست، بهترین استفاده کردن را ببریم تا درون گیم‌های آتی عملکرد خوبی داشته باشیم.

سرمربی تیم فوتبال پدیده درمورد این موضوع که تیمش درون هر دو نیمه، دو فوتبال متفاوت به نمایش گذاشت، عنوان کرد: ما درون نیمه اول هم خوب گیم کردیم و درون ۲۰ دقیقه اول سراسر هجوم بودیم. امروز تراکتورسازی تنها یک کرنر زد و از آن هم به گل رسید. این تیم روی یک موقعیت نصفه و نیمه که با غلط داوری همراه بود به گل رسید. درون نیمه دوم هم همانصورت که گفتم گیم یک طرفه بود و فکر می‌کنم که تراکتور امروز حرفی ازبرای گفتن درون زمین نداشت. درون هر صورت اشتباهات داوری امروز خیلی نمایان بود. شاید خیلی‌‌ها از این مسئله به راحتی عبور کنند و مشکلاتی که درون بحث داوری وجود دارد و قبل از اینکه سوت شروع گیم زده شود بعضی رسانه‌ها داور را تحت تاثیر قرار می‌دهند و همین دلیل سبب می‌شود که داور نتواند حق را به حق‌دار بدهد. متاسفانه این مشکلات درون فوتبال ما وجود دارد و بعضی‌ها هم که سرشان را زیر برف کردند و این مشکلات را نمی‌بینند و خودشان را به ندانستن می‌زنند. مشکلات همیشه وجود دارد و ما نمی‌توانیم این مشکلات را برطرف کنیم.

سرمربی تیم فوتبال پدیده درون جواب به این سوال که آیا با ثبت دومین شکست متوالی پدیده، این تیم از جمع بالانشین‌های جدول جدا شده هست، گفت: ما خودمان انتظارات را بالا بردیم. ما یک تیم جوان هستیم، تیمی که تازه پا گرفته و تا اینجا هم نشان داده که حرف‌های زیادی ازبرای گفتن داریم و فوتبال خوبی ارائه می‌کنیم. هدف ما درون شروع فصل اصلا این نبود که بخواهیم جزو تیم‌های بالانشین جدول باشیم و می‌خواستیم درون میانه‌های جدول قرار بگیریم ولی درون هر صورت شرایطی پیش آمد و بازیکنان به جایی رسیدند و فهمیدند که می‌توانند کارهای بزرگی انجام دهند که خوشبختانه با تلاش و اراده بالای‌شان این تیم را درون رده پنجم جدول هم آورده‌اند. با اینکه هم اکنون مسابقات به آخر نرسیده و ازبرای شخص من لیگ تازه شروع شده هست. ازبرای تکمیل کار خوبی که تاکنون انجام دادیم باید بیشتر تلاش کنیم تا بتوانیم حداقل سهمیه آسیا را کسب کنیم.

گل‌محمدی درمورد این موضوع که چه کار باید کنیم تا داوری‌ها بهتر شود، تصریح کرد: فکر می‌کنم نیم‌فصل دوم داوری ما مسیر بهتری درون پیش گرفت و قضاوت‌های خوبی را دیدیم. با توجه به اینکه یکسری تغییرات درون تعداد داوران ایجاد شده فکر می‌‌کنم که داوری درون مسیر خیلی خوبی قرار گرفته ولی درون هر صورت امروز اشتباهات داوری تحت تاثیر جو ورزشگاه و بیانیه‌ها قرار گرفت و تجزیه و تحلیل‌هایی که درمورد قضاوت حیدری صورت گرفته بود این گیم را تحت تاثیر قرار داد. این نظر من هست و ممکن هست خیلی‌ها با من موافق نباشند و امروز کادر داوری روز خوبی را پشت سر نگذاشت.

وی درون جواب به این سوال که دلیل گیم نکردن یونس شاکری و عبدالله حسینی را درون گیم امروز چه بود و اینکه به چه دلیل بازیکنان و کادرفنی پدیده امروز با خشم و اضطراب گیم را دنبال کردند و حتی درون صحنه‌ای یکی از اعضای کادرفنی به داور هجوم‌ور شد، عنوان کرد: این‌طور که شما می‌گویید چنین چیزی نبوده و ما به سمت داور هجوم‌ور نشدیم. کادر فنی ما همیشه به داوران احترام می‌گذارند و از این به پس هم احترام خواهند گذاشت و ما اجازه نمی‌دهیم کسی به داوران توهین کند. درمورد گیم نکردن شاکری و حسنی هم باید بگویم که بازیکنان ما اکثراً درون یک سطح هستند و با توجه به نیازمان از آنها استفاده کردن می‌کنیم. ما تیم جوان و باانگیزه‌ای هستیم و همه بازیکنان درون یک سطح هستند و ازبرای ما فرقی نمی‌کند که کدام بازیکن گیم کند.

گل‌محمدی درمورد نوع گیم پدیده قبل و پس از به ثمر رسیدن گل تراکتورسازی گفت: قبل از اینکه گل را دریافت کنیم ۲۰ دقیقه فشار خیلی خوبی روی تیم حریف وارد کردیم. صحبتی که من با بچه‌ها داشتم این بود که درون این گیم تنها باید ازبرای بردن وارد زمین شویم و گرفتن ۳ امتیاز درون این گیم هدف اصلی ما بود. خیلی خوب گیم کردیم و موقعیت‌های خوبی هم داشتیم. گیم دست ما بود و تنها روی یک کرنر تراکتورسازی به گل رسید و چند هجوم نصفه و نیمه داشت. تراکتورسازی امروز تحت تاثیر گیم خوب ما قرار داشت و اصلا این اجازه را به آنها ندادیم با توجه به بازیکنانی که دارند روی دروازه ما خطری ایجاد کنند. درصورتیکه بخواهیم بیشتر درون بحث فنی صحبت کنیم امروز یکی از بهترین گیم‌های فصل‌مان را انجام دادیم. شما درون نظر بگیرید که درون مقابل ۵۰-۶۰ هزار هوادار تراکتورسازی و درون زمین این تیم به همراه اشتباهات داوری شرایط ازبرای ما خیلی دشوار بود و خیلی خوب گیم کردیم و بچه‌ها توانستند شرایط روحی و روانی که درون این گیم وجود داشت را کنترل کرده و بر آن غلبه کنند و عملکرد خیلی خوبی داشتند و فکر می‌کنم بازیکنان ما تمرکز خوبی هم روی انجام وظایف‌شان داشتند. شرایط گیم درون زمانی که نتیجه صفر – صفر هست با زمانی که عقب هستیم فرق می‌کند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *