تبریز| محمدرضا مهاجری: برد ارزشمندی مقابل صنعت نفت کسب کردیم/ ما دشوار‌ترین نوع فوتبال را انتخاب کرده‌ایم- اخبار استانها – اخبار تسنیم

به گفته خبرگزاری تسنیم از تبریز،‌ رضا مهاجری پس از پیروزی یک بر صفر تیمش مقابل صنعت نفت آبادان اظهار داشت: امروز برد بسیار اررشمندی کسب کردیم که آن را به مردم تبریز تقدیم می‌کنم. دوست داشتیم امروز هواداران بیشتری به ورزشگاه بیایند. البته دست آنهایی که امروز آمده بودند را می‌بوسم. دست‌شان درد نکند. آنها از همان ابتدا پرانرژی تیم ما را تشویق کردند، ولی با این وجود تیم ما احتیاج دارد که یار دوازدهم درون کنارش باشد. من امیدوارم درون گیم‌های بعدی استقبال بیشتری صورت بگیرد.

سرمربی ماشین‌سازی تبریز ادامه داد: امروز گیم سنگینی داشتیم. ما روی نقاط ضعف و قوت حریف کار کرده بودیم و بازیکنانم هرچه را که خواستیم، انجام دادند، البته به جز ضربات آخر. ما از دقیقه دو به پس موقعیت گل داشتیم. همچنین صنعت نفت امروز ازبرای یک امتیاز به میدان آمده بود. این تیم نشان داد که سرعت خوبی درون انتقال گیم دارد. امروز هر دو تیم فرصت‌هایی ازبرای گلزنی داشتند. البته با توجه به اینکه نتوانستیم از فرصت‌ها استفاده کردن کنیم، این مسئله سبب شد که استرس درون عملکرد بازیکنان تأثیر خود را بگذارد و تیم تحت فشار قرار بگیرد.

مهاجری درمورد شرایط زمین گفت: با توجه به سُر بودن زمین، توپ لیز می‌خورد و کنترل گیم دشوار بود. به‌هرحال خدا را شکر که پیروز شدیم و این برد می‌تواند اعتمادبه‌نفس تیم را بالا ببرد. امیدوارم بتوانیم اعتماد تماشاگران را هم جلب کنیم و شاهد حضور بیشتر آنها باشیم.

وی تصریح کرد: هیچ تیمی نمی‌تواند درون طول ۹۰ دقیقه به یک شکل گیم کند، به چه دلیل که حریف هم فشار می‌آورد. امروز هم خارج از این قاعده نبود. بازیکنان ما عملکرد خوبی داشتند و به جز ضربات ایستگاهی که حریف از بازیکنان خلاق خود استفاده کردن می‌کرد، توانستیم تیم صنعت نفت را کنترل کنیم و این اتفاق درون طول ۹۰ دقیقه رخ داد. ما دشوار‌ترین نوع فوتبال را انتخاب کرده‌ایم. درون واقع می‌توانیم درون زمین خودمان بمانیم و از توپ‌های بلند استفاده کردن کنیم، ولی ترجیح می‌دهیم که پاسکاری داشته باشیم. امروز هم نسبت به ملاقات با استقلال خوزستان ۴۰ درصد پیشرفت داشتیم و فرصت‌های گل بیشتری هم به دست آوردیم که این موضوع را به فال نیک می‌گیریم. ما تلاش می‌کنیم که این شرایط را حفظ کرده و البته همچنان پیشرفت داشته باشیم.

سرمربی تیم فوتبال ماشین‌سازی تبریز درون واکنش به این سوال که «به چه دلیل خالقی‌فر به عنوان مهاجم درون ترکیب حضور دارد، ولی همواره به عقب برمی‌گردد و به خط هافبک کمک می‌کند؟»، گفت: بخشی از این شرایط مربوط به ویژگی‌های این بازیکن و بخشی دیگر نیز خواسته کادر فنی هست. درون نیمه دوم احسان تأییدی درون خط هجوم قرار داشت و به خوبی دفاع حریف را تحت فشار گذاشت. به‌هرحال این نوع گیم خالقی‌فر هم تاکتیکی هست و هم شکل گیم خودش.

مهاجری درمورد شرایط تأییدی گفت: ضربه‌ای که به وی وارد شد، سبب شد که وی را قبل از آخر گیم تعویض کنیم. درون واقع درصورتیکه این کار را نمی‌کردیم، باید چند دقیقه پایانی را ۱۰ نفره به کار ادامه می‌دادیم. وی همچنان به لحاظ بدنی تحت فشار هست، ولی تا دو هفته آینده شرایط آرمانی را پیدا خواهد کرد.

وی با اشاره به این موضوع که تیمش موقعیت‌های گلزنی زیادی را درون گیم امروز از دست داد، تصریح کرد: ما احتیاج داریم که قدم به قدم جلو برویم و گام‌های خود را درست برداریم. خدا را شکر که شرایط فعلاً خوب هست. تیم ما زمانی به هجوم احتیاج دارد، این کار را به خوبی انجام می‌دهد و می‌توانیم با تاکتیک‌های مختلف به میدان برویم.

سرمربی ماشین‌سازی درمورد شرایط یوسف سیدی اظهار داشت: وی بازیکن خوبی هست و روی عملکردش خیلی حساب کردیم، ولی هیجان زیادی دارد و به نوعی کودک درونش زنده هست. سیدی درون دو گیم دوستانه قبلی به میدان رفت و امروز هم شرایطش بهتر شده بود و می‌توانیم درون گیم با سپیدرود از وی استفاده کردن کنیم. درون خصوص سالاروند هم باید بگویم که وی هم به وقت احتیاج دارد؛ درست مثل سایر بازیکنان تازه وارد. درون آخر اینکه من می‌خواهم که بازیکنانم پیشرفت کنند.

 

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *