تبریز| جرج لیکنز: شخصیت بزرگ‌مان را نشان دادیم/ شجاعی احتیاج به دو سه روز استراحت دارد- اخبار استانها – اخبار تسنیم

به گفته خبرگزاری تسنیم از تبریز، جرج لیکنز پس از پیروزی یک بر صفر مقابل پدیده شهر خودرو درون نشست خبری اظهار داشت: به خاطر پروازم می‌خواهم کوتاه صحبت کنم. همانصورت که روز گذشته گفتم گیم امروز گیم بسیار سختی خواهد بود. پدیده تیم بسیار خوبی بود، ولی تیم ما شخصیتش را نشان داد. ما نشان دادیم شخصیت بزرگی داریم. به بازیکنانم به خاطر این سه امتیاز تبریک می‌گویم و از آنها تشکر می‌کنم.

سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی درون واکنش اینکه تراکتورسازی تیم همیشگی نبود و گیم ضعیفی را به نمایش گذشت، گفت: همانصورت که می‌دانید انتقاداتی به بازیکنان وارد شده که من آنها را قبول ندارم. ما گیم سختی را پشت سر گذاشتیم و حتی شانس این را داشتیم که گل دوم را بزنیم ولی با توجه به اینکه یک بر صفر نتیجه خطرناکی هست، نگران بودیم گلی دریافت نکنیم. چیزی که با اهمیت هست، تیم من یک گروه هست که می‌خواهد برنده باشد و کسی نمایشی گیم نمی‌کند. همه می‌خواهیم برنده باشیم.

لیکنز ادامه داد: درون مورد مسعود شجاعی می‌خواهم بگویم پس از ضربه‌ای که به سرش خورد، دشوار بود ادامه دهد، ولی پس از گیم متوجه شدیم احتیاج به دو سه روز استراحت دارد. فراموش نکنید که گل امروز ما فوق‌العاده بود و محسن فروزان نیز چند واکنش خوب داشت.

وی درون مورد محرومیت شجاعی ازبرای گیم هفته بیست‌سوم و اینکه به چه دلیل وی را درون زمین نگه داشتند، گفت: فکر کنم شما شجاعی را دوست ندارید، ولی من وی را همراه سایر بازیکنان دوست دارم. زمانی آمار دوندگی شجاعی را چک می‌کنیم پی می‌بریم وی دوندگی بالایی دارد و به همین دلیل تا آخر گیم توانست مفید باشد. دوست دارم از صد درصد توانایی‌های تیمم استفاده کردن کنم. می‌دانم فشار ازبرای قهرمانی روی یکسری بازیکنان زیاد هست.

سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی خاطرنشان کرد: از نظر من درون آن شرایط دشوار بود که داور به شجاعی کارت زرد بدهد و نمی‌دانم به چه دلیل کارت داده هست. باید پس از گیم آن را تحقیق کنیم، ولی ممکن بود شجاعی را درون گیم بزرگتری از دست بدهیم. به شجاعی و بازیکنان سه اخطاره گفته بودم که مواظب باشند کارت زرد چهارم را دریافت نکنند.

لیکنز درون مورد تفاوت تراکتورسازی درون دو نیمه این گیم و همچنین برنامه‌اش ازبرای دیدارهای بعدی گفت: درون ۱۵ دقیقه اول، ازبرای اینکه بتوانیم کنترل گیم را درون خط هافبک به دست بیاوریم، خوب نبودیم و درون ادامه وضعیت بهتر شد. درون ۲۰ دقیقه بعدی کنترل گیم را به دست گرفته و موقعیت‌هایی ایجاد کردیم. ما لایق این پیروزی بودیم. درون نیمه دوم پدیده بی محابا روی دروازه ما فشار آورد و روی ضدحملات می‌توانستیم گل دوم را به ثمر برسانیم. احساس می‌کنم کار تیمی ما کار بزرگی بوده و از این مسئله خوشحال هستم.

وی ادامه داد: درمورد گیم‌های آینده درون نشست بعدی صحبت می‌کنم. دفعه دیگر از هواداران تشکر می‌کنم، ولی از یک سمت خوشحالم نزد خانواده‌ام می‌روم. می‌دانید که دوری از خانواده دشوار هست. پیشاپیش سال نو را تبریک گفته و امیدوارم سال خوبی داشته باشید.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *