بوشهر| مهاجری: بهترین زمین لیگ برتر به یک خرابه تبدیل شده هست/ به چه دلیل داوران باتجربه گیم‌های ما را قضاوت نمی‌کنند؟!- اخبار استانها – اخبار تسنیم

به گفته خبرگزاری تسنیم از جم، محمدرضا مهاجری پس از برتری یک بر صفر تیمش مقابل پارس جنوبی جم درون جمع خبرنگاران اظهار داشت: به بازیکنان و مربیان دو تیم خسته نباشید می‌گویم. واقعاً گیم خوب و جانداری بود. ما درون نیمه اول حریف را کنترل کردیم و درون نیمه دوم هم برخلاف نیمه اول باد بیشتر به سود تیم ما وزید.

وی افزود: به بازیکنانم خسته نباشید می‌گویم، به چه دلیل که امروز خیلی زحمت کشیدند و برد باارزشی را کسب کردیم، ولی باید به یک نکته اشاره کنم. امروز واقعاً زمین جم افتضاح بود. من پارسال با پدیده به این شهر آمدم و گفتم زمین جم بهترین زمین لیگ هست، ولی نمی‌دانم درون این یک سال چه اتفاقاتی درون اینجا رخ داده که الان این زمین به یک خرابه تبدیل شده هست. الان ما از این اتفاق ضرر نکردیم. قطعاً بیشتر از همه خود جمی‌ها ضرر می‌کنند. ما درون کل فصل یک گیم اینجا انجام می‌دهیم، ولی پارسی‌ها همه‌ی گیم‌های خانگی خود را درون اینجا گیم می‌کنند و چنین زمینی به  آنها اجازه نمی‌دهد پیشرفتی داشته باشند. واقعاً حیف هست که جم این همه علاقه‌مند دارد، ولی زمین خوبی ندارد.

سرمربی تیم فوتبال ماشین‌سازی با اشاره به جو ورزشگاه تختی جم عنوان کرد: قبلاً هم گفته‌ام که جم با این بضاعتی که دارد باید بیشتر از اینها به تیم فوتبالش بها دهد. مهمترین مسئله همین زمین مسابقه هست که واقعاً شایسته تیم جم و مردم خونگرم این شهر نیست. از نظر فرهنگی هم واقعاً تماشاگران جم خوب هستند و من خیلی کم دیده‌ و شنیده‌ام که اینجا بخواهند به سرمربی و بازیکن حریف توهین کنند. امیدوارم این تماشاگران تحت‌تأثیر گیم‌های لیگ قرار نگرفته و همین‌طور فرهنگ خوب‌شان را حفظ کنند تا حدی که درون آینده فرهنگ تماشاگران این شهر الگویی باشد ازبرای تمام تماشاگران تیم‌های لیگ که البته همه شایسته تقدیر هستند.

مهاجری درون واکنش به طرح این موضوع که دخسوس تمارض‌ و وقت‌کشی داشت و این مسئله سبب شد تماشاگران از این مسئله شاکی شوند، گفت: من مخالف این نظر هستم. درون کل مسابقه دو بازیکن ما به زمین افتادند. یک دفعه دخسوس روی زمین افتاد که واقعاً روی وی خطا شد، ولی داور به غلط درون این صحنه تصمیم گرفت. اتفاق دیگر مصدومیت بازیکن ما بود که تماشاگران حریف فکر می‌کنند تمارض کرده هست، ولی وی نتوانست به گیم ادامه دهد و تعویض شد. زمانی بازیکن ما تعویض می‌شود معلوم هست که مصدوم شده هست. من نمی‌دانم به چه دلیل درون این شرایط بازیکنان پارس جم گیم جوانمردانه را اجرا نکرده و توپی را که ما به بیرون زدیم، مال خود کردند.

وی درون مورد قضاوت داور مسابقه نیز خاطرنشان کرد: من درون هر شرایطی احترام داوران را نگه داشته و تلاش کرده‌ام آخر هر مسابقه به آنها خسته نباشید بگویم، حتی درون گیم‌هایی که داوری به ضرر تیمم بوده هست. اعتقاد من این هست که هر چقدر فشار روی داوران بگذاریم به ضرر خودمان هست، به چه دلیل که سبب می‌شود آنها با استرس سوت زده و دچار غلط شوند. وظیفه تمام مربیان این هست که فشار را از روی داوران بردارند. به‌هرحال داشته‌های فوتبالی ما همین داوران هستند و نمی‌توانیم آنها را تغییر دهیم. من خودم درون اول فصل گلایه کردم که به چه دلیل درون چهار گیم اول‌مان، درون دو گیم یک داور قضاوت کرد. تا الان هم یک داور باتجربه ازبرای گیم‌های ماشین‌سازی انتخاب نشده هست و بابت این مسئله هم گله دارم. به هر صورت ما باید تلاش کنیم به داوران اعتراض نکنیم و فشار را از روی آنها برداریم. هر چند که معتقدم امروز داوری به سود جمی‌ها بود.

سرمربی تیم فوتبال ماشین‌سازی درون مورد اینکه به چه دلیل درون اواخر گیم به سمت نیمکت تیمش اعتراض کرده هست، گفت: درون صحنه‌ای که مهری بازیکن ما آسیب دید و باید تعویض می‌شد سه چهار دقیقه وقت صرف شد تا نیمکت ما بازیکن تعویضی را وارد زمین کند و این خیلی بد هست، به چه دلیل که ما درون آن دقایق پرفشار ۱۰ نفره به گیم ادامه می‌دادیم و نزدیک بود گل تساوی دریافت کنیم. نباید آنقدر تعلل ازبرای یک تعویض صورت گیرد و من به خاطر همین مسئله بود که اعتراض داشتم.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *