ورزش سه: بازیکن اسکاتلندی استوک سیتی همچنان محمد صلاح را در حد و اندازه های رئال و بارسا نمی داند.

 صلاح، ستاره مصری لیورپول در ۴۳ بازی این فصل موفق به زدن ۳۷ گل شده و با ثبت ۲۹ گل در لیگ برتر، شانس اول تصاحب کفش طلا محسوب می شود
به صلاح در رئال و بارسا بازی نمی رسد

محمد صلاح در رئال یا بارسا؟ فکر نمی کنم به او در این دو تیم یک بازی هم برسد. صلاح در لیورپول می ماند و بهتر است که به جدایی فکر هم نکند.»

 صلاح، ستاره مصری لیورپول در ۴۳ بازی این فصل موفق به زدن ۳۷ گل شده و با ثبت ۲۹ گل در لیگ برتر، شانس اول تصاحب کفش طلا محسوب می شود. رسانه های اسپانیایی خبر از علاقه رئال برای جذب صلاح داده اند و باید دید در تابستان چه اتفاقی رخ خواهد داد؛ هرچند بعید به نظر می رسد که لیورپول با جدایی بهترین بازیکن خود موافقت کند.

ورزش سه: بازیکن اسکاتلندی استوک سیتی همچنان محمد صلاح را در حد و اندازه های رئال و بارسا نمی داند.

چارلی آدام در مورد وضعیت لیورپول و محمد صلاح گفت:« من اطمینان دارم که لیورپول با کلوپ بالاخره فاتح لیگ برتر خواهد شد. آنها فصل بعد نبی کیتا را در اختیار خواهند داشت و امره جان از این تیم خواهد رفت. فکر می کنم با دو خرید بزرگ دیگر، لیورپول آماده قهرمانی در لیگ می شود.

——————-

خبرگزاری مهر: به نقل از النشره، منابع سعودی اعلام کردند که انصارالله یمن یک نفتکش سعودی را در نزدیکی سواحل یمن هدف قرار داده است
خبرگزاری مهر: به نقل از النشره، منابع سعودی اعلام کردند که انصارالله یمن یک نفتکش سعودی را در نزدیکی سواحل یمن هدف قرار داده است.

همزمان ترکی المالکی سخنگوی ائتلاف ضد یمن اعلام کرد: نفتکش سعودی در غرب بندر الحدید هدف قرار گرفته است.

وی مدعی شد که این نفتکش آسیب زیادی ندیده است و به مسیر خود ادامه داده است و اینکه این ائتلاف توانسته است که یک حمله به زعم وی حوثی-ایرانی را خنثی کند.

این منبع یمنی اعلام کرد: نفتکش سعودی در دریای سرخ در واکنش به جنایت روز گذشته جنگنده های ائتلاف ضد یمن هدف قرار گرفته است.

به گفته این منبع یمنی، این نفتکش با موشک زمین به دریا هدف قرار گرفته است.

یک منبع یمنی نیز بیان کرد: نفتکش سعودی پس از رصد تحرکات شناورهای ائتلاف سعودی هدف قرار گرفت.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *