برانکو: درون این فشردگی روز به روز بهتر می‌شویم و پیشرفت می‌کنیم/ باشگاه از بازیکنان می‌خواهد صبور باشند- اخبار ورزشی – اخبار تسنیم

به گفته خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، برانکو ایوانکوویچ، سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس درون حاشیه تمرین امروز تیمش درون مورد جلسه امروز (جمعه) هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: وقت خیلی کم و کوتاه بود، چون باید به تمرین می‌آمدم. ما درون مورد مسائل مالی صحبت کردیم و همان‌طور که می‌دانید شرایط خوب نیست. از طرفی باشگاه از بازیکنان می‌خواهد صبور باشند تا درون فرصت کوتاه مشکل را حل کنند.

وی درون واکنش به اینکه درون مورد مسائل مالی دو نامه به باشگاه داده هست و آیا پس از نامه سوم قطع همکاری صورت می‌گیرد، اظهار داشت: به‌هرحال درون این مورد وکیل من وظیفه دارد این کار را انجام دهد، چون من هم درون قبال آنها یک مسئولیت‌هایی دارم. الان بعداً خواهیم دید چه می‌شود.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس که درون جلسه امروز هیئت مدیره از جعفر کاشانی یک انگشتر هدیه گرفته بود درون خصوص این هدیه گفت: بابت انگشتر قشنگی که آقای کاشانی به من داد، تشکر می‌کنم، یک انگشتر نقره که نگین فیروزه دارد.

برانکو درون واکنش به این مسئله که خودش و بازیکنان پرسپولیس امروز شاداب نبودند و آیا این عدم شادابی دلیل خاصی داشته هست، تصریح کرد: من همیشه می‌خندم. مشکلی نیست. به لحاظ ورزشی این اتفاق طبیعی هست، چون هر تیمی می‌خواهد قهرمان کشور را ببرد. بازیکنان تیم‌های مختلف برخلاف ما همیشه قبل و پس از گیم ما استراحت می‌کنند، ولی این روش هم ازبرای ما خوب هست، چون درون این فشردگی روز به روز بهتر می‌شویم و پیشرفت می‌کنیم. باید روز به روز بهتر شویم و اکنون صدر جدول هستیم و مثل سایر باشگاه‌ها چهار گیم دیگر داریم. هر چهار گیم هم ازبرای ماندن یا نماندن هست.

وی درمورد ملاقات برگشت پرسپولیس مقابل الاهلی عربستان با اشاره به اینکه آنها فوساتی را اخراج کرده‌اند و با سرمربی تازه مقابل پرسپولیس قرار می‌گیرند، گفت: اینکه مربی‌شان را تغییر داده‌اند، گاهی وقت‌ها بسیار خوب هست و گاهی خوب نیست. معمولاً زمانی مربی عوض می‌شود تیم‌ها درون یکی دو گیم اول خیلی خوب هستند، چون انگیزه‌ها تازه هست و مربی تازه تلاش خواهد کرد به بازیکنان خودش را نشان بدهد. امروز هم گیم آنها را خواهیم دید که مقابل الوحده خواهد بود.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس درمورد شرایط مصدومان تیمش نیز گفت: به غیر از بودیمیر که آماده نیست و مقابل پیکان ضربه خورد، یک مقدار هم با نوراللهی و کمال کامیابی‌نیا مشکل داریم که البته آنها می‌رسند و مشکلی نیست.

برانکو پس از اینکه سؤالات خبرنگاران به آخر رسید، خندید و گفت: تنها همین؟! من از دیشب خودم را آماده سؤالات زیاد شما کرده بودم.

پس از این شوخی برانکو خبرنگاران به خیال اینکه سرمربی پرسپولیس قصد داشته ناگفته‌هایی را بازگو کند، تأکید کردند درصورتیکه صحبتی باقی مانده که درون ذهن دارد بهتر هست بگوید که وی جواب داد: نه، صحبتی نیست. تنها داشتم شوخی می‌کردم.

 

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *