باشگاه پدیده قرارداد مهربان و شاکری را هم تمدید کرد- اخبار ورزشی – اخبار تسنیم

به گفته خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت رسمی باشگاه پدیده شهرخودرو خراسان، درون ادامه فعالیت‌های باشگاه پدیده درون فصل نقل‌وانتقالات، قرارداد یونس شاکری و حسین مهربان با این باشگاه به مدت وقت چهار سال دیگر تمدید شد. توافق با این دو بازیکن بومی که درون لیست یحیی گل‌محمدی حضور داشتند، درون شرایطی حاصل شد که تیم‌های زیادی درون پی جذب آنها بودند، ولی با تلاش حمیداوی، مالک باشگاه قراردادهای آنها تمدید شد.

حسین مهربان از جمله بازیکنانی هست که از آکادمی باشگاه پدیده به فوتبال ایران معرفی شد. مهربان از لیگ چهاردهم به همراه پدیده شهرخودرو درون لیگ برتر حضور دارد و درون فصل قبل یکی از نفرات تأثیرگذار تیم درون خط هجوم بود و توانست نمایش خوبی را از خود به جای بگذارد.

یونس شاکری نیز فصل گذشته درون کنار امین قاسمی‌نژاد با به ثمر رساندن ۱۰ گل، بهترین گلزن تیم فوتبال پدیده بود. وی موفق شد درون آخرین ملاقات فصل گذشته، با یک ضربه سر دیدنی، گل برتری پدیده شهرخودرو مقابل ماشین‌سازی را به ثمر برساند تا ازبرای نخستین دفعه درون تاریخ فوتبال خراسان، باشگاهی مشهدی به سهمیه آسیایی دست یابد.

پیش از این، تیم پدیده شهرخودرو سیدمهدی رحمتی، گلر باتجربه استقلال را جذب کرده و قرارداد اکبر صادقی، امین قاسمی‌نژاد، حسین مرادمند، سعید صادقی و علی نعمتی نیز تمدید شده بود.

 

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *