باشگاه بادران: بزرگ‌ترین غلط ما اعتماد به پاشازاده بود!- اخبار ورزشی – اخبار تسنیم

به گفته خبرگزاری تسنیم، باشگاه بادران درون بیانیه‌ای نسبت به صحبت‌های مهدی پاشازاده واکنش نشان داد. درون این بیانیه آمده هست: «درصورتیکه باشگاه بادران تاکنون مصاحبه یا صحبتی درون مورد آقای پاشازاده انجام نداده به خاطر حفظ حرمت‌ها و احترام به شخص ایشان بوده هست، ولی ظاهراً آقای پاشازاده دوست دارد خیلی از مسائل باز شود. شاید آقای پاشازاده فراموش کرده هست درون بدو ورود به باشگاه بادران به مدیران این باشگاه گفت که آرزویم حضور درون باشگاه بادران بود. ایشان فراموش کرده هست که قبل از گیم با فجرسپاسی و شهرداری تبریز درون دور رفت لیگ آزادگان چه تعهداتی داد.

باشگاه بادران درون طول سال‌های فعالیت خود درون فوتبال کشور همیشه درون جام حذفی تا مرحله یک هشتم نهایی حضور داشته و جزو مدعیان بوده هست، ولی با حضور آقای پاشازاده مقابل تیم دسته سومی چوکای تالش حذف شد و مدیران باشگاه پس از این گیم تصمیم به برکناری این مربی داشتند. عوامل باشگاه بادران تهران درون طول سال‌های فعالیت خود هیچ وقت با داوران و برگزارکنندگان گیم‌ها درگیری نداشته‌اند، ولی درون این فصل اسیر مسائل حاشیه‌ای و تنش‌های اخلاقی شدند که از جمله این مسائل می‌توان به درگیری برادر آقای پاشازاده پس از گیم با سرخپوشان اشاره کرد که به داور گیم هجوم کرد و سبب خدشه‌دار شدن باشگاه بادران شد و مدیران باشگاه هم ایشان را به دلیل مسائل اخلاقی و فنی اخراج کردند.

آقای پاشازاده! درصورتیکه بادران جای بدی بود ۷۰ درصد قرارداد شما را پرداخت نمی‌کرد و بهتر هست به جای نبش قبر، تمرکزتان را روی تیم تحت هدایت خود قرار دهید. شاید پرداختن به مسائل حاشیه‌ای سبب شده شما تیم مدعی صعود سرخپوشان را از  کورس صعود خارج کنید. مصاحبه شما نشان‌دهنده این هست که درون پی شانه خالی کردن از مسئولیت و تعهدات خود هستید و ای کاش به جای بحث‌های حاشیه‌ای پای حرف مردم خونگرم ماهشهر می‌نشستید.

درون آخر از شما سؤال داریم که تیم بادران را چگونه و کجا بسته‌اید؟! بزرگ‌ترین غلط باشگاه بادران درون طول چهار سال تیمداری اعتماد به شخص آقای پاشازاده بوده هست!».

 

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *