ورزش سه: رابین فان پرسی، مهاجم فاینورد که پس از ۱۴ سال به فاینورد بازگشت، موفق شد اولین گلش را برای این تیم به ثمر برساند
ستاره هلندی امیدوار است که بتواند با فاینورد نتایج خوبی کسب کرده و آنها را به رده های بالاتر جدول نزدیک کند. در حال حاضر فاینورد در رده چهارم قرار گرفته و ۱۹ امتیاز با صدرنشین جدول یعنی آیندهوون فاصله دارد. بازگشت فان پرسی توانسته روحیه این تیم را تغییر دهد و آنها را رو به پیروزی های بیشتر ببرد و حالا گلزنی او نیز روحیه ای مضاعف به تیم منتقل خواهد کرد.

در جریان دیدار فاینورد و گرونینگن، فان پرسی که تنها ۵۰ ثانیه از حضورش در زمین گذشته بود، موفق شد برای تیم دوران نوجوانی اش گلزنی کند. این اولین گل رابین پس از بازگشت به فاینورد است.

ورزش سه: رابین فان پرسی، مهاجم فاینورد که پس از ۱۴ سال به فاینورد بازگشت، موفق شد اولین گلش را برای این تیم به ثمر برساند.
——————-
ورزش سه: منصور ابراهیم زاده سرمربی تیم سپاهان میگوید آن ها باید به بالای جدول برسند.

سپاهان در اولین گام با ابراهیم زاده مغلوب پرسپولیس شد اما حالا آن ها در اولین بازی خانگی، به دنبال کسب پیروزی و رهایی از این وضعیت هستند
اما سرمربی تیم طلایی پوش اصفهان بدون توجه به حریف، معتقد است سپاهان باید در تمام بازی ها پیروز شود. او در نشست خبری پیش از بازی و در پاسخ به سوالی که آیا فکر می کنید در ۸ بازی بعدی جایگاه سپاهان ارتقا داده شود یا خیر گفت: نگویید “می‌توانید” بلکه “باید” بتوانیم. به جمله “آیا می‌توانید” نباید توجه کنیم و باید بتوانیم و باید بخواهیم تیم فوتبال سپاهان را به جایگاه خوب و بالایی برسانیم.

حالا کادر اصفهانی این تیم بیشترین تلاش را می کند تا نماینده این شهر در مسابقات پیروز شود تا هم سپاهان به وضعیت خوبش برگردد و هم آن ها به روزهای اوج.

به نظر می رسد سپاهانی ها مصرانه به دنبال پیروزی در ۸ بازی آینده هستند و اگر بتوانند بیشترین پیروزی را به دست آورند، به رده آبرومندانه ای در جدول خواهند رسید.

سپاهان در اولین گام با ابراهیم زاده مغلوب پرسپولیس شد اما حالا آن ها در اولین بازی خانگی، به دنبال کسب پیروزی و رهایی از این وضعیت هستند. آن ها این هفته به مصاف نفت تهرانی می روند که در نیم فصل دوم شکست نخورده و یکی از بهترین تیم های میانه پایینی جدول محسوب می شود.

ورزش سه: منصور ابراهیم زاده سرمربی تیم سپاهان میگوید آن ها باید به بالای جدول برسند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *