اهواز| افشین قطبی: خیلی زحمت کشیدیم و باید پرسپولیس را می‌بردیم/ درون حال حاضر عشق من فولاد هست- اخبار استانها – اخبار تسنیم

به گفته خبرگزاری تسنیم از اهواز، افشین قطبی پس از برتری ۲ بر یک شاگردانش مقابل تیم فوتبال پرسپولیس اظهار داشت: به تمام هواداران فولاد و بازیکنانم تبریک می‌گویم. بازیکنانم به درستی وظیفه خود را انجام دادند. گیم بسیار سختی بود و زمانی ۲ بر صفر جلو بودیم، فشار زیادی روی ما بود.

از باخت پرسپولیس ناراحت نیستم
وی ادامه داد: یک گیم دشوار و البته شیرین ازبرای خوزستان بود. من احساس می‌کنم که بازیکنانم، این حس را درون مسابقه داشتند که با تمام قدرت گیم را به آخر برسانند. از باخت پرسپولیس ناراحت نیستم، چون پیروزی شیرینی به دست آوردیم.

یاد گرفته‌ام که به حریف احترام بگذارم
سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان درون واکنش به این مسئله که «درون نشست خبری قبل از گیم عنوان کردید فولاد مانند فرزند دوم شماست و آیا این بی‌احترامی به هواداران فولاد نبود؟»، گفت: شاید فارسی من خوب نیست و منظورم را بد رسانده‌ام. من یک صحبتی کردم و گفتم پدری که دو فرزند دارد، باید هر دوی آنها را دوست داشته باشد. من با تیمی که قبلاً کار کرده‌ام با احترام برخورد کردم و یاد گرفته‌ام که به حریف احترام بگذارم. حرف من بی‌احترامی به فولاد نبود. عشق اول من هم‌اکنون فولاد هست و کارم را با تیمی شروع کردم که هوادارانش را دوست دارم. هر روز ۱۶ تا ۲۰ ساعت از وقتم را با این تیم سپری می‌کنم تا تیم پیشرفت کند. گاهی شاید فکر کنیم حرف زدن اهمیت دارد، ولی عملکرد با اهمیت‌تر هست. من با کاری که انجام می‌دهم، عشقم را به فولاد نشان داده‌ام. من عاشق فولاد هستم و مأموریتم ساختن بازیکنان ازبرای استان خوزستان و ایران هست.

هم اکنون از برنامه‌مان عقب هستیم و باید بهتر از این کار کنیم
«از این برد خوشحالیم، ولی می‌دانستم تا آخر گیم نباید به برد فکر کنیم.»، قطبی با بیان این جمله درون واکنش به اینکه چقدر به کسب پیروزی مقابل پرسپولیس امیدوار بوده هست، اظهار داشت: به تلاش و کار بازیکنانم و همین‌طور کادرفنی‌ام ایمان دارم. بازیکنان همدلی داشتیم و خیلی خوب کار کردیم، ولی هم اکنون از برنامه‌مان عقب هستیم و باید بهتر از این کار کنیم تا امتیازات بیشتری به دست بیاوریم.

وی درون جواب به سؤالی مبنی بر اینکه شما درون یک سوم خط دفاعی بازیکنان جوان و توانمندی مانند صابر حردانی را دارید و به چه دلیل از وی بهره نمی‌برید، گفت: این نظر شماست و من به نظر شما احترام می‌گذارم.

خیلی زحمت کشیدیم و باید پرسپولیس را می‌بردیم
قطبی درون واکنش به این سؤال که فکر می‌کرد تیمش مقابل پرسپولیس برنده باشد یا نه، عنوان کرد: اول اینکه خیلی خوشحالم که به آنچه می‌خواستیم رسیدیم، به چه دلیل که ازبرای این برد خیلی زحمت کشیدیم. هدف ما این هست که فاصله خود را به بالای جدول نزدیک کنیم و به این خاطر باید پرسپولیس را می‌بردیم. حریف ما تیم بزرگی متشکل از بازیکنان و مربیان بزرگ هست و واقعاً بردن آنها اصلاً کار آسانی نبود.

تیم ما هم اکنون خیلی کار دارد و باید هفته به هفته بهتر شویم
سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان درون ارتباط با اینکه «آیا این برد می‌تواند فولاد را امیدوار به قهرمانی کند؟»، خاطرنشان کرد: تیم ما هم اکنون خیلی کار دارد. اول باید تلاش کنیم هر گیم بهتر شویم و روی گیم‌های خود تمرکز کنیم. باید صبر کنیم و عملکرد بهتری داشته باشیم، درون فاصله پنج هفته به آخر لیگ معلوم می‌شود جایگاه ما کجای جدول خواهد بود.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *