خبرگزاری مهر: همه اشتیاق هواداران تیم فوتبال منچستریونایتد برای تماشای بازی الکسیس سانچس، خرید جدید تیمشان در ترکیب این تیم تنها  ۱۰ ثانیه و ۴۸ صدم ثانیه زمان برد
در دیدار مقابل تاتنهام که به شکست یونایتد به پایان رسید، الکسیس سانچس در کنار بازیکنان بزرگ این تیم مانند پوگبا قرار گرفت تا این طرز فکر برای همه به وجود آید که چنین هافبک و خط حمله‎ای برای هر حریفی می‎تواند دردسرساز باشد.

خط دفاعی یونایتد نه تنها اشتباه داشت، بلکه در به گردش در آوردن توپ و رساندن آن به خطوط مقابلش هم مشکل داشت و همین موضوع به تاتنهام کمک کرد که به راحتی مالکیت توپ را از این تیم بگیرد.

خبرگزاری مهر: همه اشتیاق هواداران تیم فوتبال منچستریونایتد برای تماشای بازی الکسیس سانچس، خرید جدید تیمشان در ترکیب این تیم تنها  ۱۰ ثانیه و ۴۸ صدم ثانیه زمان برد. بعد از آن مشخص شد تیم مورینیو مشکلاتی دارد که بازیکنی مانند سانچس هم نمی‏‌تواند آن‎‌ها را حل کند.
اما زمان زیادی لازم نبود تا مشخص شود که این طور نیست. در بازی با تاتنهام یونایتد مالکیت توپ و میدان را در اختیار نداشت و از بازیکنان بزرگش کار بزرگی دیده نشد. در این تیم ضعف دفاعی به شدت محسوس بود و بارها و بارها شاهد اشتباهات مدافعان این تیم بودیم.

در واقع یونایتد مشکلی دارد که با الکسیس سانچس حل شدنی نیست و به نظر مورینیو ابتدا باید روی خط دفاعی تیمش کار کند.

——————-
وبسایت خبرآنلاین: کدام کمپانی از بابت فروش موبایل بیشتر از بقیه سود کرد؟ اپل؟ سامسونگ، ال جی یا هوآوی؟

 سود یک فصل اپل به ۲۰ میلیارد دلار رسیده است و هرچند کمتر از انتظار کارشناسان بوده، اما همچنان رکوردی بی‌نظیر محسوب می‌شود
هوآوی هنوز نتوانسته به سود مورد نظر خود برسد و بر اساس تخمین‌های زده شده به ازای هر گوشی ۱۵ دلار سود کرده که در مجموع ۶۱۵ میلیون دلار می‌شود. در این مدت سامسونگ ۲٫۲۴ میلیارد دلار، اوپو ۴۴۸ میلیون دلار و ویوو/ Vivo نیز ۳۱۸٫۵ میلیون دلار سود به دست آورده‌اند. اما ال جی ۱۹۲ میلیون دلار تراز منفی از خود بر جای گذاشته است.

در مجموع این اپل است که با رقبا فاصله زیادی دارد و بابت فروش هر گوشی بیش از ۲۵۸ دلار سود خالص به دست آورده است.

وبسایت خبرآنلاین: کدام کمپانی از بابت فروش موبایل بیشتر از بقیه سود کرد؟ اپل؟ سامسونگ، ال جی یا هوآوی؟
با مقایسه آمار فروش ۴ کمپانی در فصل آخر ۲۰۱۷ (فصل خرید) می‌توان چنین گفت که حدود ۹۰ درصد از سود اپل و ۸۶ درصد از درآمد این کمپانی از بخش موبایل یعنی آیفون به دست آمده است.

 سود یک فصل اپل به ۲۰ میلیارد دلار رسیده است و هرچند کمتر از انتظار کارشناسان بوده، اما همچنان رکوردی بی‌نظیر محسوب می‌شود. این رقم باعث شده است تا پول نقد این کمپانی به ۲۸۵ میلیارد دلار برسد که با جاسازی آن در بانک‌های خارج و پرداخت مالیات کمتر، سود بیشتری را عاید سهامداران خود کند. البته این سود را مدیون آیفون ایکس (آیفون ۱۰) است که به قیمت ۱۰۰۰ دلار می‌فروشد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *