اعزام ۱۵ تیرانداز ایرانی به جام جهانی مونیخ درون ۲ گروه- اخبار ورزشی – اخبار تسنیم

به گفته خبرگزاری تسنیم و به نقل از رابطه ها عمومی فدراسیون تیراندازی، این جلسه امروز ۲۴ اردیبهشت ماه با حضور علی دادگر رئیس فدراسیون، بدرالملوک کهرنگی نایب رئیس بانوان، رضا ملک‌محمدی دبیر، سعید مرادی مدیر کمیته رابطه ها میان‌الملل، ناصر رسولی رئیس سازمان تیم‌های ملی و ورزشکاران و مربیان تیم اعزامی درون محل سالن جلسات فدراسیون تیراندازی برگزار شد.

درون ابتدای این جلسه، ناصر رسولی مدیر سازمان تیم‌های ملی درون گزارشی به نحوه برگزاری مسابقات، وضعیت اسکان، نحوه اعزام و بازگشت ملی‌پوشان و … اشاره کرد و مسیر حضور ملی‌پوشان تیراندازی ایران را درون این مسابقات به اطلاع ورزشکاران رساند.

علی دادگر رئیس فدراسیون تیراندازی درون ادامه این جلسه با اشاره به جایگاه و اهمیت این رقابت‌ها گفت: امیدوارم درون این رقابت‌ها نیز طبق مسابقات قبل دست پر و با کسب سهمیه المپیک به کشور باز گردید. با این روحیه‌ای که از شما می‌بینم ان‌شاءالله شاهد افتخارآفرینی و موفقیت‌های‌تان خواهیم بود.

این مسابقات سومین جام جهانی تیراندازی درون سال ۲۰۱۹ به شمار می‌رود که با حضور بیش از ۵۰۰ ورزشکار از سراسر جهان برگزار می‌شود و تیم ملی ایران با ۱۵ ورزشکار درون این رقابت‌ها حضور خواهد داشت. تیم ملی تیراندازی کشورمان درون دو گروه، ۲۷ اردیبهشت ماه و ۲ خرداد ماه تهران را به مقصد مونیخ ترک خواهد کرد.

فاطمه کرم‌زاده، الهه احمدی، آرمینا صادقیان، نجمه خدمتی، امیرمحمد نکونام، پوریا نوروزیان، مهیار صداقت و امیرسیاوش ذوالفقاریان درون رشته تفنگ و گلنوش سبقت‌الهی و هانیه رستمیان درون رشته تپانچه به همراه الهام هاشمی، ابراهیم اینانلو و الکساندر سماکین به عنوان مربیان گروه اول اعزامی تیم ملی تیراندازی را تشکیل می‌دهند.

گروه دومی اعزامی نیز متشکل از حسین باقری درون رشته تفنگ، مینا قربانی، وحید گل‌خندان، جواد فروغی و سجاد پورحسینی درون رشته تپانچه خواهند بود.

رقابت‌های تیراندازی جام جهانی مونیخ و کسب سهمیه گیم های المپیک ۲۰۲۰ توکیو از ۳ تا ۱۰ خرداد ماه درون کشور آلمان برگزار می شود.

 

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *